logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Флеш-семінар для працівників психологічної служби області на тему «Формування успішної зростаючої особистості в сучасних соціальних реаліях»

Флеш-семінар для працівників психологічної служби області на тему «Формування успішної зростаючої особистості в сучасних соціальних реаліях»

22 вересня 2021 р. працівниками навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи організовано і проведено флеш-семінар для працівників психологічної служби області на тему «Формування успішної зростаючої особистості в сучасних соціальних реаліях» (онлайн).

Робота флеш-семінару розпочалась із рамкових виступів, де з вітальним словом виступили Коротюк З.М., в.о. завідувача навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи, яка налаштувала учасників на роботу та Сергуніна Т.О., в.о. заступник директора інституту з науково-педагогічної та виховної роботи, кандидат філологічних  наук.      

Питання «Педагог як носій цінностей в сучасному закладі освіти» висвітлив Брик Р.С., в.о. завідувача кафедри менеджменту і методології освіти, доцент.

Бількевич О.О., методист ОРЦПІО, у своєму виступі зосередила увагу на формуванні толерантного ставлення в умовах інклюзивного середовища.

Про учнівське самоврядування як засіб виховання успішної особистості наголосила Хома С.О., в.о. завідувача, методист ЦВРЗПДГО.

Другим етапом флеш-семінару були кейс-методи, на яких розглядались теоретичні та практичні аспекти щодо формування успішної зростаючої особистості.

Питання формування особистості в рамках чотиривимірної моделі освіти окреслила Коротюк З.М., в.о. завідувача навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи.

Демидась С.Р., методист навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи розкрила питання ключових компетенцій сучасного школяра.

На Soft Skills – як ключових навичках успішної особистості в сучасному світі зосередила увагу Мерена Н.М., практичний психолог навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи.

Світлана Ярмолицька, методист навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи акцентувала увагу про вплив мікро та макросередовища на формування соціально активної особистості.

Завершився флеш-семінар панельною дискусією за участі всіх учасників, які мали можливість висловити свої враження від отриманої теоретичної та практичної інформації доповідачів з проблеми «Формування успішної зростаючої особистості в сучасних соціальних реаліях».

Під час заходу усі учасники були відкритими до сприйняття інформації.

Висловлюємо щиру вдячність усім колегам та учасникам заходу.

Останні новини