logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Клубна діяльність для популяризації ідей УХВЛ в закладах освіти області

Клубна діяльність для популяризації ідей УХВЛ в закладах освіти області

16-17 листопада 2021 року в он-лайн форматі відбулись  заходи щодо створення в закладах освіти області  клубів з метою популяризації ідей УХВЛ.

Спікер заходу Ігор Ковалик, голова ГО «Гуртом», ознайомив учасників із поняттям клубної діяльності (з англійської (club і clubbe) означає клуб, товариство або ж − дрюк, палиця; з німецької (Rlub, Klubbe), рідше − з саксонської − палиця, складчина, пізніше − зібрання, установа для громадських зібрань). Також доповідач наголосив, що основними організаційними принципами діяльності клубу є плюралізм, демократизм, добровільність, відповідність потребам та інтересам відвідувачів, ініціативність та самодіяльність, самоорганізація; оптимальне поєднання виховних, розважальних і психолого-оздоровчих завдань; динамічність розвитку. Учасники заходу – педагоги закладів-учасників інноваційного освітнього експерименту  регіонального рівня «Впровадження УХВЛ в освітній процес» разом із Ігорем Коваликом обговорили можливості клубної діяльності для популяризації ідей УХВЛ.

Підсумком заходу стали практичні інтерактивні вправи, які провели з учасниками заходу Світозара Хома, завідувач центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти та Зоряна Коротюк, завідувач навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи.

Останні новини