logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Про деякі питання організації учнівських олімпіад

Про деякі питання організації учнівських олімпіад

Шановні колеги! У зв’язку з утворенням впродовж останнього часу в регіонах України об’єднаних місцевих територіальних громад до Міністерства освіти і науки України надходять звернення з проханням надати роз’яснення щодо особливостей організації учнівських предметних олімпіад на місцевому рівні. Повідомляємо про таке.

Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056 (далі - Положення) передбачено поетапне проведення Всеукраїнських інтелектуальних та професійних змагань за територіальним принципом розташування навчальних закладів.

Оскільки у різних регіонах умови та особливості утворення об’єднаних місцевих територіальних громад розрізняються, що є очікуваним наслідком і умовою децентралізації, безпосереднє керівництво проведенням Всеукраїнських учнівських олімпіад І, II, III етапів здійснюють місцеві органи управління освітою. Зокрема, відповідно до п. 2.1 Положення Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій розробляють правша (умови) проведення І, II, III етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, якими визначається кількісний склад, місце та інші питання проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з урахуванням місцевих можливостей.

У своїй діяльності просимо дотримуватися вимог чинного Положення.

Останні новини