logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Навчально-методичний вебінар для вчителів англійської мови «Планування уроку англійської мови за методом ESA»

Навчально-методичний вебінар для вчителів англійської мови «Планування уроку англійської мови за методом ESA»

30 серпня 2021 року, відповідно до плану роботи ТОКІППО, відбувся  навчально-методичний вебінар «Планування уроку англійської мови за методом ESA», організований у співпраці із представництвом міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education в Україні.

Про використання методу ESA для планування збалансованих та мотиваційних уроків, максимальне залучення учнів та забезпечення розвитку продуктивних навичок на уроках англійської мови йшлося у виступі Еліни Бучок, методиста міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education.

Світлана Малетич, директор Львівської філії міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL та міжнародного центру тестування PTE у Львові поінформувала учасників вебінару про сучасні навчально-методичні ресурси, які сприяють організації різних форм інтеракції між учасниками навчального процесу.

Ольга Ярська, методист міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education інформувала учасників вебінару про роботу Міжнародного екзаменаційного центру та можливість складання іспитів РТЕ відповідно до шкали Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти.

105 учасників вебінару отримали методичні рекомендації щодо ефективного розвитку навичок усного мовлення у процесі вивчення англійської мови, які розміщені у блозі Лідія Уруська, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО.

Останні новини