logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Про обласне онлайн-засідання круглого столу  для педагогічних працівників на тему:  «Інноваційний підхід до формування соціальної та здоров’язбережувальної компетентностей школярів  у режимах онлайн та офлайн»

Про обласне онлайн-засідання круглого столу для педагогічних працівників на тему: «Інноваційний підхід до формування соціальної та здоров’язбережувальної компетентностей школярів у режимах онлайн та офлайн»

19 листопада 2021 р. відповідно до плану роботи Тернопільського ОКІППО у режимі відеоконференцій на платформі сервісу Google Meet лабораторією науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування проведено обласне онлайн-засідання круглого столу для педагогічних працівників на тему: «Інноваційний підхід до формування соціальної та здоров’язбережувальної компетентностей школярів у режимах онлайн та офлайн».

Вітання від адміністрації інституту учасникам заходу висловив Ігор Михайлович Вітенко, кандидат географічних наук, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО, а також розкрив особливості інноваційної освітньої діяльності як невід’ємної складової створення безпечного і здорового освітнього середовища в закладах освіти Тернопільської області.

Методист, в. о. завідувача лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО, модератор заходу, Людмила Андріївна Кучер, ознайомила педагогічних працівників з прикладними аспектами реалізації компетентнісного підходу в умовах реформування середньої освіти відповідно до Концепції «Нова українська школа».

Олеся Романівна Олексюк, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри змісту і методик навчальних предметів ТОКІППО, розповіла освітянам області про особливості формування соціальної та здоров’язбережувальної компетентностей школярів в онлайн-режимі.

Методист лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО, Зоряна Петрівна Миколів, охарактеризувала здоров’язбережувальну та соціальну компетентності як домінантні аспекти формування успішного молодого покоління.

Ольга Іванівна Спільніченко, вчитель хімії Гімназії «Гармонія» – відокремленого структурного підрозділу Галицького коледжу імені В. Чорновола, ознайомила учасників заходу зі шляхами реалізації наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека і сталий розвиток» на основі інноваційної освітньої діяльності Гімназії «Гармонія».

Досвідом щодо реалізації наскрізної змістової лінії «Здоров’я і безпека» в рамках інноваційного освітнього експерименту «ЕКО-школа» поділилася з учасниками заходу Галина Володимирівна Логін, вчитель географії та економіки КЗ НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.

 На завершення онлайн-засідання круглого столу педагогічним працівникам було запропоновано обмінятися думками щодо створення безпечного і здорового освітнього середовища у закладах освіти Тернопільської області.

Інформацію про проведений захід та методичні рекомендації буде розміщено на сайті лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО.

Висловлюємо щиру вдячність за активну участь, професійну та доброзичливу атмосферу всім доповідачам і учасникам заходу.

Останні новини