logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Реалізація технології «Навчання у русі» як інновації у формуванні здоров’язбережувальної компетентності здобувачів освіти

Реалізація технології «Навчання у русі» як інновації у формуванні здоров’язбережувальної компетентності здобувачів освіти

Здоров’я – це гармонійна єдність фізичного, психічного та соціального благополуччя людини. Для сучасної освіти однією з найактуальніших і гострих проблем постає збереження й зміцнення здоров’я учнів та формування в них позитивної мотивації до здорового способу життя. З огляду на це, реформування сучасної системи освіти в Україні зорієнтоване на розвиток фізично, соціально, психічно та духовно здорової особистості. Відповідно, щоб досягнути цієї мети необхідно сформувати умови, які сприятимуть оздоровчій руховій активності та здоровому способу життя дітей і молоді як найвищої соціальної цінності нашого суспільства.

У зв’язку з цим 31 серпня 2021 р. відповідно до плану роботи Тернопільського ОКІППО у режимі відеоконференцій на платформі сервісу Google Meet лабораторією науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування проведено обласний онлайн-тренінг для педагогічних працівників «Реалізація технології «Навчання у русі» як інновації у формуванні здоров’язбережувальної компетентності здобувачів освіти».

Вітання від адміністрації інституту учасникам тренінгу висловила Людмила Андріївна Кучер, модератор заходу, методист, в. о. завідувача лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО та ознайомила педагогічних працівників з інноваціями в освіті на прикладі дослідно-експериментальної роботи на тему «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» в системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів».

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри змісту і методик навчальних предметів ТОКІППО, Ганна Федорівна Лопатка, виступила перед учасниками тренінгу з міні-лекцією  «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів – домінантний аспект освітньої діяльності ЗЗСО».

Зоряна Петрівна Миколів, методист лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО провела майстер-клас «Навчання із захопленням в системі здоров’язбереження під час впровадження здоров’язбережувальної технології «Навчання у русі».

Вчитель інформатики Опорного закладу  Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради Тернопільської  області, Роман Васильович Двигайло, ознайомив з практичними особливостями організації моніторингових досліджень стану здоров’я здобувачів освіти за допомогою цифрових технологій.

Про психолого-педагогічний супровід дітей з синдромом дефіциту уважності та гіперактивності (СДУГ) в освітньому процесі сучасної школи розповіла Валентина В’ячеславівна Ковальчук, практичний психолог Комунального закладу «Білецька ЗОШ І-ІІ ступенів імені Соломії Крушельницької Білецької сільської ради Тернопільської області».

Працівники лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО щиро вдячні за змістовне обговорення актуальної освітньої проблематики, конструктивну співпрацю й професійну, доброзичливу атмосферу всім доповідачам та учасникам заходу.

 

Останні новини