logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Семінар для вихователів груп продовженого дня

Семінар для вихователів груп продовженого дня

23 листопада 2021 року в режимі онлайн відбувся семінар на тему «Використання інноваційних технологій, форм і методів роботи на групі продовженого дня» за допомогою інтернет ресурсу Google Meet. Для участі в семінарі були запрошені вихователі груп продовженого дня закладів загальної середньої освіти Тернопільської області.

Коненко Лариса, завідувач відділу дошкільної та початкової освіти розповіла про особливості  застосування технологій діяльнісного підходу в практиці вихователя групи продовженого дня. Продемонструвала можливості використання технології «Входження в картину» для розвитку образного і творчого мислення на прикладі роботи над репродукцією.

Способи застосування біоадекватних технологій в роботі вихователя групи продовженого дня розкрила Іваночко Ольга, методист відділу дошкільної та початкової освіти.

Бернадин Оксана, викладач кафедри менеджменту та методології освіти продемонструвала способи розвитку креативності як основи розвитку інноваційної особистості в умовах Нової української школи.

Бабовал Надія, кандидат економічних наук, викладач кафедри менеджменту та методології освіти розповіла педагогам про особливості використання інноваційних технологій вихователями на групі продовженого дня. Також Надія Ростиславівна розкрила особливості впровадження технології «Створення ситуації успіху» в роботі педагогів.

Вихователі груп продовженого дня приймали активну участь у вправах та прийомах, які пропонували доповідачі семінару, та висловили бажання впроваджувати отриманий досвід у своїй діяльності.

Останні новини