logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Серпнева педагогічна студія з іноземних мов

Серпнева педагогічна студія з іноземних мов

20 серпня 2021 року в ТОКІППО на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбулася Серпнева педагогічна студія з іноземних мов «Освіта Тернопільщини: виклики сьогодення та завдання з організації якісного освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році».

Учасниками наради були 57 педагогічних працівників області, серед яких консультанти ЦПРПП, які відповідають за навчання іноземних мов, працівники органів управління освіти теріторіальних громад, вчителі іноземних мов.

Під час виступів методисти ТОКІППО І.І. Пакуляк та Л.В. Уруська висвітлили питання нормативного забезпечення навчання іноземних мов у

2021/2022 навчальному році, актуальні питання підготовки та професійного розвитку вчителя іноземної мови в умовах реформування галузі освіти відповідно до положень Концепції «Нова українська школа».

Мова, зокрема, йшла про особливості організації освітнього процесу та формувального оцінювання для учнів 1-х, 2-х, 3-х та 4-х класів Нової української школи, підходи до навчання, ресурси щодо використання вчителями в ході підготовки до уроків та учнями під час самостійного навчання.

У ході наради обговорювалися та роз’яснювалися актуальні питання впровадження та навчання другої іноземної мови, підвищення кваліфікації вчителів англійської, німецької, французької мов в партнерстві з Британською Радою, Гете-Інститутом і Французьким інститутом в Україні.

Педагогічні працівники області взяли активну участь в обговоренні, поставили низку запитань про особливості оформлення шкільної документації, записів в журналах та організації освітнього процесу на уроках іноземних мов.

Своїм цікавим і багатим досвідом щодо якісної та доступної іншомовної освіти поділились Озерянська А.П., заступник директора, вчитель німецької мови Комунального закладу навчально-виховного комплексу «Мишковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Великоберезовицької селищної ради. Про шляхи забезпечення якості іншомовної освіти в умовах дистанційного навчання розповіла Савчинська М.І., вчитель англійської мови Заліщицької державної гімназії м. Заліщики Тернопільської області. Кандидат психологічних наук, доцент ТОКІППО Жизномірська О.Я. висвітлила психолого-педагогічний аспект формування комунікативної компетентності учнів.

Технічний супровід онлайн-заходу забезпечувала О.Б. Мочук, методист центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти.

Висловлюємо подяку всім учасникам зустрічі та бажаємо вдалого початку навчального року.

Останні новини