logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Смолоскипна хода, приурочена 113-ій річниці  від Дня народження Степана Бандери

Смолоскипна хода, приурочена 113-ій річниці від Дня народження Степана Бандери

1 січня 2022 року  вулицями Тернополя пройшла традиційна смолоскипна хода з нагоди 113-ої річниці від Дня народження Степана Бандери, який увійшов в історію як видатний політичний діяч національно-визвольного руху ХХ століття, символ боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу.

До урочистостей долучилися працівники Тернопільського ОКІППО, які разом з усіма свідомими громадянами України зі смолоскипами в руках пройшлися центральними вулицями міста ‒  від міського стадіону імені Романа Шухевича до пам'ятника Степану Бандері. Також цього дня Тернопільській обласній раді було вручено диплом Книги рекордів України за найбільший банер із зображенням Степана Бандери, який розміщено на фасаді адміністративної будівлі облради. Розмір банера 20 на 11 метрів. Як зазначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко: "Ми не ставили собі за мету встановити рекорд, але, звертаючись до всіх присутніх, я наголосив, що Тернопільщина ‒ це бандерівський край! Тут найдовше тривали бої Української повстанської армії! Тут живуть патріоти, які завжди зі зброєю в руках йшли захищати святу українську Землю! А банер із зображенням Степана Бандери нехай нагадує усім, що наш український народ ‒ не зламати!"

Урочисті заходи триватимуть і надалі. Зокрема, інформаційно-просвітницькі заходи, присвячені діяльності видатного політичного діяча українсько-визвольного руху ХХ століття, відбудуться у навчальних закладах та закладах культури області.

Останні новини