logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Сучасний формат навчання: математика та диджіталізація

Сучасний формат навчання: математика та диджіталізація

Відповідно до плану роботи інституту,  13 жовтня 2021 року для учасників заключного етапу ІІ туру конкурсу «Учитель року-2021» в номінації «Математика» проведено майстер-клас переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» Штокало Марії Леонідівни, заступника директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов на тему «Сучасний формат навчання: математика та диджіталізація». Захід організовано та проведено з метою ознайомлення педагогів із ефективними математичними стратегіями і засобами  для реалізації освітніх завдань та досягнення результату; оволодіння методикою використання онлайн-інструментів у викладанні математики із визначеними особливостями організації процесу навчання з орієнтацією на мисленнєвий розвиток школярів, формування математичної грамотності, креативності та особистісних якостей.

Іванюк Тетяна Георгіївна, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО, охарактеризувала основні етапи конкурсу та якість участі педагогів у них, надала зведену статистичну інформацію за результатами  перебігу змагань. Також методист проаналізувала типові помилки, які були допущені  конкурсантами, звернула увагу на важливість умінь адаптувати власну педагогічну ідею  (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів. Також методист констатувала, що більшість вчителів не мають досвіду в складанні авторських задач, недостатньо використовують власні інноваційні розробки, доцільні методи, прийоми та засоби, які б сприяли формуванню компетентностей та реалізації наскрізних ліній і ключових умінь.

Про сучасні підходи до  організації сучасного освітнього середовища,  шкільну математику та диджиталізацію розповіла учасникам Штокало Марія Леонідівна, заступник директора Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Марія Леонідівна провела майстер-клас на тему «Сучасний формат навчання: математика та диджіталізація». Вчителька не тільки представила творчі здобутки, але і всебічно висвітлила  місце, роль, значення, переваги, особливості пропонованої новації та її елементів у контексті розкриття теми педагогічного досвіду. Учасники мали нагоду ознайомитись з неординарним використанням освітньої платформи  Liveworksheets,  Edu Scrum технології.

Активно долучилися до проведення заходу Андрощук  Альона Іванівна, вчитель Лановецького закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 2 Лановецької міської ради Кременецького району Тернопільської області; Бучок Олена Сергіївна, вчитель комунального закладу НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.  Учасниці поділилися своїми напрацюваннями, що сприятиме професійному зростанню кожної з них.

Матеріали майстер-класу ««Сучасний формат навчання: математика та диджіталізація» представлено у віртуальному методичному кабінеті «Педагогічна майстерня математики».

Останні новини