logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Заняття Школи молодого вчителя початкових класів

Заняття Школи молодого вчителя початкових класів

22 грудня 2021 року в режимі онлайн за допомогою інтернет ресурсу Google Meet відбулося заняття Школи молодого вчителя на тему «Критичне мислення + емоційний інтелект = синергія успіху».

Розпочала заняття Л.Б. Коненко, в.о. завідувача відділу дошкільної та початкової освіти дружнім колом та креативними побажаннями на Новий рік. Надалі, вона звернула увагу присутніх на важливість побудови індивідуальної освітньої траєкторії кожного учня та здійснення компетентнісного підходу на уроках  в  початкових класах за допомогою дев’яти стилів навчання на основі теорії множинного інтелекту.

О.В. Бернадин, викладач кафедри, менеджменту і методології освіти, активно залучивши молодих  педагогів до практичної діяльності, навчала їх,як ефективно   формувати в молодших школярів критичне та  креативне мислення. Про емоційний інтелект як передумову розвитку успішної особистості  розповіла  Н.Я. Бачинська, методист відділу дошкільної та початкової освіти.

У підсумку заняття учасники школи висували ідеї  щодо організації освітньої діяльності молодого вчителя, створивши інфографіку  «Пам'ятка молодому педагогу».

Останні новини