logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Збори трудового колективу ТОКІППО

Збори трудового колективу ТОКІППО

30 грудня 2021 р. відбулися збори трудового колективу Тернопільського ОКІППО, на яких були присутні Ольга Зіновіївна Хома, начальник управління освіти Тернопільської ОДА, Володимир Святославович Мисик, голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, член науково-методичної ради ТОКІППО.

Олександр Миколайович Петровський, директор інституту, прозвітував про роботу науково-педагогічних та педагогічних працівників за 2021 рік, зазначивши, що упродовж 2021 року інститут здійснював науково-методичний супровід та реалізацію основних напрямів розвитку і функціонування системи дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти області; забезпечував професійний розвиток педагогічних працівників та керівних кадрів; проводив системну роботу з впровадження нових педагогічних технологій, здійснював науково-методичний супровід дослідно-експериментальної та інноваційної діяльності педагогічних колективів області.

Зоряна Михайлівна Коротюк, голова первинної профспілкової організації ТОКІППО, проінформувала присутніх про підсумки роботи за 2021 рік, а також привітала присутніх з новорічно-різдвяними святами.

Працівників ТОКІППО в онлайн режимі привітали з прийдешніми святами вихованці Скалатського будинку школяра.

Цього дня тернопільські пластуни урочисто передали Вифлеємський вогонь миру директору інституту. Ця подія відбулася у рамках щорічної міжнародної скаутської акції до святкування Різдва Христового, яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Останні новини