Анонси

30 листопада 2016 р. – Дистанційний семінар на тему «Проектування електронних навчальних курсів у системі дистанційного навчання Moodle»

30 листопада 2016 р. – Засідання школи молодого учителя української мови і літератури «Сучасний урок словесності: типологія уроків, форми їх проведення»

30 листопада 2016 р. – Практикум. Використання ІКТ  для навчально-виховної роботи   з дошкільниками

30 листопада 2016 р. – Семінар для методистів РМК. Науково-методичний супровід роботи з обдарованими  дітьми початкових класів (Шумський район)

30 листопада 2016 р. – Науково-практична конференція «Національно-патріотичне ви ховання дітей дошкільного віку

30 листопада 2016 р. – Обласний семінар методистів методичних установ із суспільствознавчих предметів на тему «Розвиток фахової і професійної компетентності вчителя історії» (з досвіду роботи Зборівського РМК)

29 листопада 2016 р. – ПДС «Олімпіадна інформатика» для керівників команд ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

29 листопада 2016 р. – Обласний семінар методистів методичних установ з біології і хімії: «Формування життєвих компетентностей учнів у процесі вивчення біології та хімії через використання сучасних педагогічних технологій» (з досвіду роботи Підволочиського РМК)

25 листопада 2016 р. – Забезпечення участі школярів області у міжнародному інтерактивному природничому конкурсі “Колосок”

24 листопада 2016 р. – Cпільно з Тернопільським обласним комунальним центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді семінар-практикум з питань удосконалення позакласної та позашкільної роботи з географії

24 листопада 2016 р. – Обласний семінар керівників МО класних керівників області з теми «Організація здоров’язбережувальної діяльності класного керівника в умовах школи сприяння здоров’ю»

24 листопада 2016 р. – Заняття школи професійної адаптації молодого учителя математики

24 листопада 2016 р. – Он-лайн нарада адміністраторів мережних спільнот вчителів предметників

24 листопада 2016 р. – Тренінгове заняття для класних керівників за програмою «Сімейні цінності»

24 листопада 2016 р. – Обласний постійно-діючий семінар-практикум для вчителів, керівників гуртків  ДНЗ «Навчання дітей англійської мови»

23-25 листопада 2016 р. – Управління роботою з розв’язання проблем насильства в школі. (тренінг для директорів та заступників з ВР ЗНЗ)

23 листопада 2016 р. – Тренінг для класних керівників «Насильство та його прояви в дитячому середовищі»

23 листопада 2016 р. – Підготовка і проведення спільно з ТКМЦНОІМ міського семінару для керівників шкільних МО «Науково-педагогічний проект «Інтелект України»- крок до світових стандартів України»

21-25 листопада 2016 р. – Обласна он-лайн конференція Педагогічні, науково-педагогічні працівники, методисти

17 листопада – 4 листопада 2016 р. – курси підвищення кваліфікації вчителів біології та природознавства

17 листопада 2016 р. – Обласний семінар.”Підвищення рівня професійного розвитку педагогів засобами сучасних ІКТ: з досвіду роботи учителів інформатики Тернопільського району”

16 листопада 2016 р. – Заняття обласної школи молодого вчителя хімії і біології «Проблемне навчання як засіб підвищення результативності знань учнів на уроках хімії та біології»

15 листопада 2016 р. – Творча зустріч з авторами  навчальних посібників  з дошкільної освіти видавництва   «Мандрівець»

14-25 листопада 2016 р. – Обласний конкурс на кращий план-конспект Всеукраїнського уроку «Права дитини»

11 листопада 2016 р. – Семінар на базі РМК Підволочиської селищної ради для керівників навчального закладу на тему: «Розвиток організаційної культури навчальних закладів у руслі Концепції «Нової української школи»

10 листопада 2016 р. – Майстер-клас переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий інноваційний урок фізичної культури» та «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу» Юдаєвої І.В., учителя фізичної культури Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №13

10 листопада 2016 р. – Практикум для методистів з моніторингу якості освіти «Використання ІКТ в моніторингових дослідженнях», ІІ заняття

8 листопада 2016 р. – Тренінг для класних керівників «З Україною в серці»

7-25 листопада 2016 р. – курси підвищення кваліфікації вчителів музичного мистецтва і художньої культури

7-25 листопада 2016 р. – курси підвищення кваліфікації вчителів географії, економіки та екології

7-25 листопада 2016 р. – курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови

4 листопада 2016 р. – Обласний вебінар для педагогічних працівників ДНЗ: «STREAM-освіта у розвитку дітей дошкільного віку”

3 листопада 2016 р. – Обласний семінар методистів методичних установ з предметів художньо-естетичного циклу «Вивчення мистецьких традицій Тернопільщини на уроках предметів художньо-естетичного циклу»  (з досвіду роботи Монастириського РМК)

3 листопада 2016 р. – Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва “Свята Покрова”, присвячений 100- річчю бою під Лисонею

3 листопада 2016 р. – «Фестиваль фізичного експерименту»

2 листопада 2016 р. – Проведення семінару–практикуму для керівників  МО вихователів, вихователів-методистів, завідувачів опорних ДНЗ на тему: Програма «Дитина в дошкільні роки»  для особистісного виховання і розвитку дитини дошкільного віку»

2 листопада 2016 р. – Засідання школи молодого вчителя «Особливість проведення інтегрованих уроків»

2 листопада 2016 р. – Обласний семінар методистів методичних установ з фізики: “Українознавчий  аспект у викладанні  фізики”

1 листопада 2016 р. – Тренінг для класних керівників «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

листопад-грудень 2016 р. – Організація і проведення в області XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

листопад-грудень 2016 р. – Проведеня в області VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка

листопад-грудень 2016 р. – Електронний посібник «Використання табличного редактора Microsoft Excel як інструментарію для опрацювання результатів  моніторингових досліджень»

листопад-грудень 2016 р. – Моніторингове дослідження діяльності опорних навчальних шкіл

листопад-грудень 2016 р. – Моніторинг стану та рівня інноваційного розвитку системи освіти області

листопад 2016 р. – Моніторинг якості природничої освіти в початкових класах області (у школах м. Тернополя)

листопад 2016 р. – Експертне вивчення освітньо-кваліфікаційного, науково-методичного і кадрового забезпечення навчально-виховного процесу, якості та результативності навчально-виховної роботи педагогічних працівників, умов для здійснення освітньої діяльності при викладанні математики

листопад 2016 р. – Опрацювання матеріалів моніторингового дослідження здоров’язбережувального аспекту навчального середовища загальноосвітніх навчальних закладів області

листопад 2016 р. – Наповнення матеріалами віртуальних методичних кабінетів

листопад 2016 р. – Підготовка узагальнюючих матеріалів обласного проекту «Видатні особистості краю»

листопад 2016 р. – Підготовка інструментарію моніторингового дослідження діяльності опорних навчальних шкіл

листопад 2016 р. – Підготовка та укладання електронного збірника матеріалів з досвіду роботи вчителів англійської мови Тернопільської області, яким присвоєно звання «Учитель-методист»

листопад 2016 р. – З досвіду участі у навчальній програмі Європейської Комісії «eTwinning» для розширення сфери освітніх можливостей для вчителів та учнів

листопад 2016 р. – Укладання заходів спільної діяльності факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО

листопад 2016 р. – Продовження роботи щодо формування інформаційної бази «Сайти і блоги учителів зарубіжної літератури області» та «Науково-методичні публікації учителів-словесників»

листопад 2016 р. – Організаія роботи консультпункту щодо надання методичної допомоги працівникам райметодкабінетів і методистів територіальних об’єднаних громад

листопад 2016 р. – Обласний флеш-моб під гаслом “Україна гідна Свободи”, присвячений Дню Гідності і Свободи

листопад 2016 р. – Семінар методистів з питань організації профільного навчання: “Сучасні технології і активізуючі методи профорієнтаційної роботи в школі”, з досвіду роботи Теребовлянського РМК та Зборівського РМК

листопад 2016 р. – Семінар для методистів ПНЗ «Розробка комплексних цільових програм в роботі позашкільного навчального закладу»

листопад 2016 р. – Школа педагогічної майстерності керівників МО класних керівників

листопад 2016 р. – Родинна складова у формі духовних цінностей та моральних якостей учнівської молоді (семінар для директорів та практичних психологів шкіл-інтернатів)

листопад 2016 р. – Майстер-класи переможців та лауреатів обласних та всеукраїнських етапів конкурсу «Вчитель року» на тему «Інноваційні форми викладання англійської мови в загальноосвітніх навчальних закладах»

листопад 2016 р. – Тренінгові заняття з курсу «Фінансова грамотність»

листопад 2016 р. – Лекторій для слухачів курсів підвищення кваліфікації «Правовиховна робота в школі як передумова формування правової свідомості особистості»

листопад 2016 р. – Майстер-клас переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий інноваційний урок фізичної культури» та «Кращий урок фізичної культури з елементами футболу»

листопад 2016 р. – Обласний семінар методистів методичних установ з трудового навчання «Акмеологічний підхід у процесі формування готовності вчителів трудового навчання до професійної самореалізації» (з досвіду роботи учителів Бучацького району)

листопад 2016 р. – Обласний конкурс есе для учнів 9-11 класів «Англійська мова для життя!» (With English for life!)

листопад 2016 р. – День видавництва «Насhette» на Тернопільщині

31 жовтня – 4 листопада (14 грудня) 2016 р. – Організаційно-методичний  супровід організації і проведення очно-заочних курсів підвищення кваліфікації заступників директорів з навчально-виховної роботи

31 жовтня – 4 листопада 2016 р. – Курси підвищення кваліфікації учителів математики

31 жовтня 2016 р. – Консультації для методистів відділів освіти територіальних громад області з питань викладання предметів художньо-естетичного циклу, підготовки до проведення 1 і 2 етапів обласної учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва, конкурсу “Учитель року-2017” в номінації “Музичне мистецтво”

31 жовтня 2016 р. – Інтернет-конференції  (оф-лайн) «Фізкультурна робота в ДНЗ в оздоровчий період»

31 жовтня 2016 р. – Семінар для координаторів ГАШ на тему «ГАШ як інститут соціалізації особистості»

до 30 жовтня 2016 р. – Організаційно-методичний супровід роботи Всеукраїнського учнівського конкурсу юних суспільствознавців “Кришталева сова”-2017

до 30 жовтня 2016 р. – Організаційно-методичний супровід роботи Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків “Лелека”-2017

до 28 жовтня 2016 р. – Проект наказу  “Про проведення у І семестрі 2016/2017 н.р. моніторингового дослідження діяльності опорних шкіл”

26-28 жовтня 2016 р. – Проведення очної сесії у Всеукраїнській школі експерта-методиста на базі НЕНЦ (м.Київ)

27 жовтня 2016 р. – Обласний семінар «Критичне мислення як здоров’язбережувальна компетентність педагогів: психолого-педагогічний аспект»

27 жовтня 2016 р. – Майстер-клас переможця обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель  року-2016» у номінації «Математика»

27 жовтня 2016 р. – Фестиваль фізичного експерименту

27 жовтня 2016 р. – Практикум для керівники МО вихователів ДНЗ «Методичний супровід духовного розвитку дітей в умовах ДНЗ і родини»

27 жовтня 2016 р. – Тренінг-практикум для керівників МО вчителів ПК «Удосконалення організаційних форм і методів виховання як актуальна проблема початкової школи»

27 жовтня 2016 р. – Засідання школи молодого учителя української мови і літератури «Структурні компоненти сучасного уроку словесності і його самоаналіз»

26 жовтня 2016 р. – Обласний семінар «Формування державної еліти в умовах ЗНЗ: з досвіду роботи Лановецького НВК»

26 жовтня 2016 р. – Обласний семінар для методистів РМК, ОТГ та керівників методоб’єднання «Визначення пріоритетів і напрямків розвитку сучасного уроку фізичної культури»

26 жовтня 2016 р. – Психолого-педагогічний супровід підготовки дітей старшого дошкільного віку  до навчання у школі (семінар для практичних психологів ДНЗ)

25 жовтня 2016 р. – Інструктвно-методична нарада для методистів РМК, ОТГ, зав ДНЗ «Програма соціально-фінансової освіти «Афлатот» для дітей від 3 до 6 років»

24-28 жовтня (7 грудня) 2016 р. – Організаційно-методичний  супровід організації і проведення очно-заочних курсів підвищення кваліфікації учителів  початкових класів

24 жовтня 2016 р. – Семінар-практикум «Впровадження обласного освітнього проекту для класних керівників  «Класний керівник у сучасній школі»

21 жовтня 2016 р. – Школа професійної адаптації молодого вихователя

20 жовтня 2016 р. – Засідання творчої групи вчителів фізики з проблеми: «Методичний супровід вчителів фізики 7-9 класів на основі Web 2.0 технологій»

20 жовтня 2016 р. – Проведення майстер-класу учителя біології ТУГ ім. І.Франка Товстиги І.З. «Інноваційні підходи до формування пізнавальної активності учнів на уроках біології»

20 жовтня 2016 р. – Обласний семінар «Розвиток особистості учителя  й учня в процесі навчання математики як засіб становлення успішної школи»

20 жовтня 2016 р. – Майстер-клас для керівників хореографічних гуртків

до 20 жовтня 2016 р. – Удосконалення і поповнення бази інформаційних банків даних:

– Мережа груп продовженого дня в ЗНЗ;

– Організація профільного навчання;

– Поглиблене вивчення навчальних предметів: освітня карта, статистичні дані;

– Опорні школи та освітні округи;

– Мережа шкіл І ступеня

19 жовтня 2016 р. – Творчі зустрічі з авторами  навчальних посібників  з початкової освіти видавництва «Учитель початкової школи»,  «Мандрівець», «Освіта», «Картографія» та ін.

19 жовтня 2016 р. – Проведення семінару-практикуму для методистів РМК і ОТГ з експертного вивчення нових вимог до ведення класного журналу та аналізу  змін в критеріях оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи

19 жовтня 2016 р. – Особливості використання ефективних форм, методів у роботі вчителя з дітьми у наданні первинної психолого-педагогічної допомоги (ШПЗ).

18 жовтня 2016 р. – Засідання проблемної групи учителів математики області з теми «Науково-методичний супровід викладання математики у 8 класі за новою програмою»

18 жовтня 2016 р. – Семінар для методистів РМК, ОТГ, вихователів-методистів ДНЗ «Сучасні технології підвищення професійного рівня педагогічних працівників ДНЗ».

17 жовтня – 4 листопада (1 грудня) 2016 р. – Організаційно-методичний  супровід організації і проведення очно-заочних курсів підвищення кваліфікації учителів початкових класів

17 жовтня – 4 листопада 2016 р. – Організаційно-методичний  супровід організації і проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів біології та природознавства

17-21 жовтня 2016 р. – Організаційно-методичний  супровід організації і проведення очно-заочних курсів підвищення кваліфікації учителів основ здоров’я  першої та вищої кваліфікаційних категорій

до 15 жовтня 2016 р. – У рамках впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» провести у НВЗ анкетування «Вплив здоров’я на професійне самовизначення”

14 жовтня 2016 р. – Семінар-практикум для координаторів конкурсу  Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок»:  «Як змінити підходи до навчання природознавства вже сьогодні? Реалізація інтеграції змісту природничої освіти у початковій школі»

10-13 жовтня 2016 р. – Управління роботою з розв’язання проблем насильства в школі  (тренінг для директорів та заступників з ВР ЗНЗ).

10-13 жовтня 2016 р. – Тренінг  «Інклюзивне навчання в  початкових класах» (3 дні)

10-13 жовтня 2016 р. – Тренінг  для класних керівників основної школи (3 дні)

10-13 жовтня 2016 р. – Тренінг  для класних керівників старшої школи (3 дні)

до 10 жовтня 2016 р. – Підготовка проекту наказу про проведення в області VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

10-13 жовтня 2016 – Проходження курсів завідувачів (методистів) кабінетів (лабораторій) закладів ППО з педагогічного та зовнішнього незалежного оцінювання

10-11 жовтня 2016 р. – семінар-тренінг “Управління роботою з розв”язання проблеми насильства” спільно з Жіночим Консорціумом України. Учасники: адміністрація навчальних закладів. Програма реалізується за підтримки міжнародної організації Save the Children International у Косово від Шведського агенства з питань міжнародного розвитку (SIDA).

4 жовтня 16 – семінар «Адаптація та модифікація навчального матеріалу при інклюзії» у ТОКІППО, Громницького, 1. Учасники: новопризначені методисти з корекційної (інклюзивної) освіти РМК/ОТГ.

до 5 жовтня 2016 р. – Підготовка пакету завдань для контролю знань із географії, 9 кл.

3-10 жовтня (22 грудня) 2016 р. – Організаційно-методичний  супровід організації і проведення очних курсів підвищення кваліфікації вихователів дошкільних навчальних закладів

3-7 жовтня 2016 р. – Вхідна діагностика з курсу «Фінансова грамотність»

3 жовтня 2016 р. з 09.00 до 16.00 – ДВНЗ «Університет банківської справи» проводить вхідну діагностику (онлайн-тестування) рівня фінансової грамотності учнів 10-х класів на базі загальноосвітніх навчальних закладів Тернопільської області

жовтень-грудень 2016 р. – Фестиваль «Повір у себе» для дітей з особливостями психофізичного розвитку в закладах інтернатного типу

жовтень-грудень 2016 р. – Апробація тестових матеріалів серед випускників ЗНЗ, студентів ВНЗ І-ІV р. а.

Жовтень-листопад 2016 р. – Моніторинг якості загальної середньої освіти у ЗНЗ з малою чисельністю учнів

Жовтень-листопад 2016 р. – Фестиваль патріотичної прози та поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова».

Жовтень-листопад 2016 р. – Опрацювання матеріалів моніторингового дослідждення здоров’язбережувального аспекту навчального середовища загальноосвітніх навчальних закладів області

Жовтень 2016 р. – Семінар «Підвищення рівня професійного розвитку педагогів засобами сучасних ІКТ» у Тернопільському районі

Жовтень 2016 р. – Практикум «Формування компетенцій з надання консалтингових послуг учасникам навчально-виховного процесу ДНЗ».

Жовтень 2016 р. – Практикум «Особливості використання ефективних форм, методів у роботі вчителя з дітьми у наданні первинної психолого-педагогічної допомоги (ШПЗ для практичних психологів ЗНЗ)».

Жовтень 2016 р. – Обласний семінар з досвіду діяльності ЗНЗ як осередків розвитку громади у школах м. Тернополя, Білівської ЗОШ І-ІІІст. Чортківського р-ну

Жовтень 2016 р. – Тренінги для працівників методичних структур в ОТГ

Жовтень 2016 р. – Організація роботи консультпункту щодо надання методичної допомоги методичним працівникам ОТГ, які відповідають за стан викладання навчальних предметів

IV квартал 2016 р. – Продовження роботи щодо формування інформаційної бази «Сайти і блоги учителів української мови і літератури області» та «Науково-методичні публікації учителів-словесників»

Жовтень 2016 р. – Продовження роботи щодо підготовки матеріалів для розміщення на сайті ТОКІППО (рубрика «здоров’язбережувальна діяльність у ЗНЗ»)

Жовтень 2016 р. – Надання консультацій для методистів РМК, ММК та ОТГ, практичним психологам та соціальним педагогам різних навчальних закладів.

Жовтень 2016 р. – Підготовка листів щодо регламентації роботи працівників психологічної служби  в навчальних закладах.

Жовтень 2016 р. – Аналіз ефективності організації профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх навчальних Теребовлянського р-ну

Жовтень 2016 р. – Продовжити співпрацю:
з ІОД НАПН України з впровадження авторської системи В.О.Киричука «Проектування розвитку та психолого-педагогічного супроводу обдарованої особистості».
з Харківським Національним Університетом м. Г. Сковороди у плані впровадження проекту «Інтелект України».

Жовтень 2016 р. – Продовжити співпрацю з Всеукраїнською та обласною асоціаціями керівників гімназій, ліцеїв, колегіумів з метою проведення спільних заходів та налагодження партнерських стосунків між навчальними  закладами  України та зарубіжжя.

Жовтень 2016 р. – Довідка щодо організації науково-методичної роботи з питань моніторингу якості освіти в м. Кременці та Кременецькому районі

Жовтень 2016 р. – Підготовка інформаційних листів про проведення всеукраїнських турнірів з навчальних дисциплін

Жовтень 2016 р. – Завершення розробки Всеукраїнського проекту «Методичний сервіс в ОТГ» та подати його на затвердження в МОН України

Жовтень 2016 р. – Звіт. Інтеграція хмарних технологій з системою дистанційного навчання

Жовтень 2016 р. – Видання методичних рекомендацій щодо викладання інформатики в школі за новими підручниками та програмами

Жовтень 2016 р. – Моніторинг якості загальної середньої освіти у ЗНЗ з малою чисельністю учнів.

Жовтень 2016 р. – Поповнення баз інформаційних банків даних:

Мережа ЗНЗ І-ІІІ ст..

Мережа ПТНЗ

Мережа ВНЗ І-ІІ р.а.

Жовтень 2016 р. – Експертиза психологічного та соціологічного інструментарію для працівників психологічної служби.

Вересень-листопад 2016 р. – Підготовка завдань для проведення моніторингу знань учнів з навчальних предметів у малокомплектних закладах області

Вересень-жовтень 2016 р. – День працівника освіти

Вересень-жовтень 2016 р. – Моніторинг якості англомовної освіти в загальноосвітніх навчальних закладах області.

Вересень-жовтень 2016 р. – Участь у проекті МОН України та Британської Ради «Післядипломна педагогічна освіти вчителів іноземної мови»

30 вересня 2016 р. о 10.00 – науково-практична конференція “Бабин Яр — символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українських землях” у ТОКІППО, Громницького, 1. Учасники: науковці, методисти, вчителі навчальних предметів суспільно-гуманітарного циклу.

29 вересня 2016 р. о 10:00 – круглий стіл на тему: “Формування гендерної культури молоді” у ТЗОШ №7. Учасники: соціальні педагоги, практичні психологи.

29 вересня 16 – школа управлінської майстерності обласної учнівської асоціації «Авангард». «Вчимося демократії разом» у ТОКІППО, Громницького, 1. Учасники: координатори та лідери районних рад старшокласників.

28 вересня 2016 р. о 10:00 – обласна науково-методична конференція на тему «Організація освітнього простору для успішної соціалізації учнівської молоді» у ТОКІППО, Громницького, 1. Учасники: педагогічні працівники.

28 вересня 16 – семінар «Реформування змісту дошкільної освіти згідно чинного законодавства. Забезпечення вимог щодо організації інклюзії в дошкільних навчальних закладах» у ТОКІППО, Громницького, 1. Учасники: новопризначені методисти РМК/ОТГ з дошкільної освіти.

27 вересня 16 – творча зустріч вчителів хімії області з автором підручника «Хімія», 8 клас, доцентом Київського Національного університету ім. Т.Шевченка, кандидатом хімічних наук Попелем П.П.

23 вересня 16 – науково-методичний семінар-діалог «Музейна педагогіка на уроках української мови і літератури та зарубіжної літератури» у Шибалинській ЗОШ І-ІІ ст. та Жуківській ЗОШ І-ІІІ ст. Бережанського району. Учасники: методисти РМК/ОТГ, які відповідають за стан викладання української мови і літератури та зарубіжної літератури.

22 вересня 2016р. – обласний семінар-практикум на тему: «Організація діяльності дитячого колективу в умовах творення нової української школи. Традиції та інновації у виховній діяльності класного керівника» у ТОКІППО, Громницького, 1. Учасники: методисти РМК,ОТГ, ТКМЦНОІМ, які відповідають за виховну роботу.

19 вересня 2016 р. о 15:00 – он-лайн конференція на тему: «Психолого-педагогічний супровід роботи педагога в ДНЗ» у ТОКІППО, Громницького, 1. Учасники: практичні психологи ДНЗ; методисти РМК, ОТГ, що відповідають за роботу психологічної служби.

14 вересня 2016 р. о 10:00 – обласний семінар на тему: “Формування етнічної самосвідомості дошкільників засобами національно-патріотичного виховання” у ТОКІППО, Громницького, 1. Учасники: завідувачі та вихователі ДНЗ.

13 вересня 2016 р. о 10:00 – обласний інструктивно-методичний семінар на тему «Ціннісні орієнтири позашкільної освіти» у Тернопільському обласному комунальному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді, Микулинецька, 21. Учасники семінару: директори позашкільних навчальних закладів. Запрошені гості: Зварич Г. В., заступник начальника управління освіти і науки ТОДА.

12 вересня 2016 р. – консультації Великогаївської та Васильківської ОТГ методистами Центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти.

12-16 вересня 2016 – виставка літератури для вчителів з питань викладання предметів у 8-му класі (Науково-педагогічна бібліотека).

Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Великодня гаївка» Номінація: «Духовна пісня»

Віртуальні методичні кабінети
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти