Анонси

30.10.2017-03.11.2017 року у рамках «Україно – німецького року мов 2017-2018» заплановано проведення спільно з Гете – Інститутом в Україні методико-дидактичного семінару для вчителів ніецької мови на базі Тернопільського ОКІППО. Основні теми: Викладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів. Використання мобільних засобів учнів у проектній роботі. Викладання лінгвокраїнознавства – інновативні підходи н занятті німецької мови. Підготовка учнів до іспитів на рівнях А1-В2.

Харчування учасників семінару, навчальні матеріали, транспортні витрати – за рахунок Гете-Інституту, проживання – сторони,що відряджає.

Вчителі, які виявили бажання взяти участь, можуть надіслати свої дані у форматі, що додається на електронну адресу i.pakulyak@ippo.edu.te.ua до 15 жовтня 2017 року.


 

Про проведення методичних заходів у жовтні 2017року

Назва заходу Дата прове

дення

Місце прове

дення

Віповідаль

ний

1 Тренінг для вчителів географії опорних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., які планують стати опорними школами на тему «Реалізація концепції нової української школи на засадах використання сучасних веб-ресурсів при вивченні географії» 03.10 ІКТ Криховець-Хомяк Л.Я.
2 Школа управлінської майстерності кураторів учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів ОТГ – керівників гуртка «Лідер»/районних/міських рад старшокласників та лідерів учнівського самоврядування 03.10. ТУГ ім.

І.Франка

Хома С.О., Куриш О.С.
3 Тренінг для класних керівників 5 класів опорних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., які планують стати опорними школами на тему «Насильство та його прояви у дитячому середовищі» 13.10 104

ауд.

Мерещак Я.В.
4 Тренінг з вчителями початкових класів опорних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., які планують стати опорними школами на тему «Формування позитивної мотивації особистості педагога до реалізації освітніх змін у контексті модернізації початкової освіти». 17-18.10 204 ауд. Жизномірсь

ка О.Я.

Коненко Л.Б.

5 Семінар-практикум для директорів та заступників директорів опорних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., які планують стати опорними школами  на тему «Навчально-методичне забезпечення системної підготовки педагогів до організації роботи з обдарованими дітьми в умовах ЗНЗ» 18.10 Акт. Зала, Кривоноса,7а Ханзель Ж.І.
6 Семінар-практикум з вчителями фізичної культури опорних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., які планують стати опорними школами на тему «Організація навчально-виховного процесу з фізичної культури, в тому числі з учнями із особливими потребами» 18.10 ЗНЗ Єднак Г.М.
Тренінг для представників адміністрації опорних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., які планують стати опорними школами на тему «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». 25.10. Акт. Зала, Кривоноса,7а Кавецький В.Є.   Соболяк Л.Є.
Практикум із вчителями зарубіжної літератури опорних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., які планують стати опорними школами на тему «Воркшоп, використання технології творчої майстерні  на уроках словесності». 26.10 104 ауд. Боруцька Л.С.
Практикум із заступниками директорів з навчально-виховної роботи опорних шкіл та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., які планують стати опорними школами на тему «Технології проведення внутрішньо шкільного моніторингу». 31.10 Акт. Зала, Кривоноса,7а Онищук Л.З.

Учасники обласного фестивалю-конкурсу «Молитва за Україну» (стежте за оновленнями щодня): Номінація: «Великодня гаївка» Номінація: «Духовна пісня»

Віртуальні методичні кабінети
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти