Новини

Понеділок, 05 січня 2015, 09:43

Шановні колеги!

16.03.2016 на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка відбулося І засідання робочої групи з питання унормування документації для соціальних педагогів. До складу робочої групи увійшли методисти, які відповідають за роботу з соціальними педагогами в обласних (Дніпропетровська, Донецька, Львівська, Одеська, Полтавська, Сумська, Херсонська), Київському міському центрах (кабінетах) психологічної служби системи освіти, соціальні педагоги, науковці, представники ГО.Результатом засідання робочої групи стала розробка проекту нормативної документації для соціальних педагогів. Найближчим часом, на сайті Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України буде розміщено інформацію для ознайомлення громадськісті з напрацюваннями робочої групи.


Повідомлення!

У зв’язку із активним, широким громадським обговоренням серед фахівців психологічної служби системи освіти та представників ГО проекти Положення про експертизу психологічного, соуціально-педагогічного і соціологічного інструментарію, що застосовується в системі освіти (далі- Положення) продовжуємо термін обговорення до 15 квітня 2016р.


Шановні колеги !

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 05.02.2015 р. № 157-VIII (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 13, ст. 91) у працівників психологічної служби виникають питання щодо організації, управління і методичного забезпечення діяльності психологічної служби системи освіти. Відповідно листа Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи даємо наступні роз’яснення.

Детальніше….


Завантажити Про Центр практичної психології і соціальної роботи

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти