Новини

П’ятниця, 25 березня 2016, 14:12
1223 З 24 березня до 20 квітня 2016 року оголошено конкурс на участь у щорічній програмі Українського Жіночого Фонду «Перший крок до успіху». Мета програми полягає у підтримці молодих жінок і дівчат, які готові допомагати у розвитку своїх громад та України в цілому й вести за собою молодь.

Детальніше читати тут…

Понеділок, 28 вересня 2015, 15:46
oberegi naciji Вийшла з друку друга друкована праця нашого колеги – Василя Неручка, викладача Ланівецької філії Збаразького ПТУ № 25 з проблеми громадянської освіти:

Обереги нації і держави. Уроки громадянської освіти для учнів професійно-технічних училищ. – Тернопіль, ВЦ «Вектор», 2015. – 83 с.

Автор присвятив свою працю 24-й річниці незалежності України

Понеділок, 14 вересня 2015, 09:05
childern1

Школа громадянської освіти на урядовому порталі для дітей

На Урядовому сайті для юних громадян http://children.kmu.gov.ua/ функціонує «Школа громадянської освіти»: http://children.kmu.gov.ua/school.html.

На сторінках урядового порталу для дітей школярі мають можливість ознайомитися з історією державної влади в Україні, структурою і роботою Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади, дізнатися як захистити свої права та бути активним членом суспільства.

П’ятниця, 17 квітня 2015, 09:42

Історія починається в родині…

Міжнародна громадська організація “Основи свободи”, Міжнародний дім зустрічей молоді в Освенцимі та Фундація Нижньосаксонських місць пам’яті/Miсце пам’яті Берґен-Бельзен у співпраці з Фондом ім. Фрідріха Еберта у Варшаві проводять міжнародний проект для молоді з Польщі, Німеччини та України “Історія починається в родині…”

Від кожної із країн-учасниць проекту будуть відібрані сім учасників, які цікавляться історією Другої світової війни, темою суспільної та культурної пам’яті про неї, а також прагнуть дослідити долю власної родини під час війни та у післявоєнні роки.

Результати проекту будуть задокументовані та стануть доступні широкій громадськості. Реалізація проекту сприятиме утвердженню ідеалів демократії, просуванню фундаментальних цінностей, розвиткові міжнародної співпраці та порозуміння.

Заявки на участь у проекті приймаються до 25 травня.

Детальніше на http://www.iofc.org/uk/zaproshuyemo-vziaty-uchast-u-proekti-istoriya-pochynaetsia-v-rodyni

Вівторок, 14 квітня 2015, 10:22

Конкурс відеопроектів з подолання будь-яких форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства

Офіс Ради Європи в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України проводять Всеукраїнський конкурс відеопроектів з подолання будь-яких форм насильства щодо дітей та просування прав людини і демократичного громадянства. Конкурс є відкритим для учнів (вихованців) загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, а також органів учнівського самоврядування всіх рівнів.

На конкурс приймаються відеопроекти за тематикою: подолання будь-яких форм насильства щодо дітей; просування прав людини і демократичного громадянства (форми, проекти, акції, участь у прийнятті рішень органами учнівського самоврядування різних рівнів). Конкурс проводиться у два етапи: І етап − відбірковий (подання заявок до 15 травня); ІІ етап – фінал (1 червня).

Детальніше: http://www.mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2015/04/14/vseukrayinskij-konkurs-video-proektiv/

Завантажити умови проведення конкурсу

Понеділок, 06 квітня 2015, 09:32

Завантажити Про заходи з підготовки та проведення Дня Європи в області у 2015 році. Лист департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 02/04/2015 № 05/1323-08

Понеділок, 30 березня 2015, 08:15

Всеукраїнський конкурс методичних розробок уроків
«18.05. Право на пам’ять»

За підтримки Міністерства освіти і науки України та Благодійної організації «Фонд розвитку Криму» проект «Крим SOS» до Дня пам’яті депортації кримських татар, з метою збереження історичної пам’яті, громадянського виховання, національного примирення та суспільного розвитку Центр громадянської освіти «Альменда» проводить у березні-травні 2015 р. Всеукраїнський конкурс методичних розробок уроків «18.05. Право на пам’ять».

У Конкурсі можуть брати участь педагогічні працівники, вчені, методисти, творчі колективи навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій незалежно від фахової освіти, педагогічного стажу, віку.

Всі учасники Конкурсу отримають Дипломи учасників, а кращі методичні розробки уроків будуть розміщені на сайті ЦГО «Альменда» та на інших сайтах. Переможці Конкурсу отримають Дипломи переможців та грошові винагороди:

І місце – 5.000 грн. (один переможець);
ІІ місце – 2.500 грн. (два переможці);
ІІІ місце – 1.500 грн. (три переможці).

Останній термін подання матеріалів на Конкурс 25 квітня 2015 р.

Матеріали необхідно надсилати в електронному вигляді на адресу: konkurs1805@gmail.com

Детальніше на сайті ЦГО «Альменда»: http://almenda.org/vseukra%D1%97nskij-konkurs-metodichnix-rozrobok-urokiv-18-05-pravo-na-pamyat/

Середа, 11 лютого 2015, 16:37

Суспільна акція школярів України «Громадянин-2015»

Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» з метою стимулювання інтересу молодого покоління до вирішення актуальних суспільних проблем, формування досвіду соціальної комунікації та відповідальної громадянської участі на рівні місцевої громади проводить у 2015 році Суспільну акцію школярів України «Громадянин».

В Акції можуть брати участь команди учнів загальноосвітніх навчальних закладів України віком 12-17 років, а також дитячих і молодіжних громадських організацій, зацікавлених в тому, щоб зробити особистий внесок в покращення суспільного життя в своєму селі, селищі, районі, місті, регіоні, країні.

Дорослі (педагоги освітніх закладів, наставники дитячих громадських організацій і об’єднань) беруть участь в акції на правах консультантів, експертів, членів журі. Свої матеріали учасники акції повинні надіслати організаторам до 30 квітня 2015 року.

Детальніше на: http://www.novadoba.org.ua/ukr/citizen-2015

Середа, 14 січня 2015, 10:21

ХV Всеукраїнський конкурс учнівських робіт
«Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського
(2014 – 2015 навчальний рік)

Реалізуючи ідеї, викладені в Декларації Стокгольмського міжнародного форуму по Голокосту, а також Резолюції ООН про встановлення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, і вважаючи своїм обов’язком зробити посильний внесок у збереження пам’яті про жертви геноциду, Український центр вивчення історії Голокосту повідомляє про проведення у 2014-2015 навчальному році серед учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів України конкурсу дослідницьких та творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського.

Ми пропонуємо обдарованим і небайдужим до суспільних проблем юнакам і дівчатам випробувати свої сили і здібності, взявши участь у конкурсі.

В рамках майбутнього конкурсу окрему секцію складатимуть роботи, автори яких розглянуть долю ромів (циганів) в окупованій Україні у 1941-44 рр.

Заявки необхідно подати до 10 лютого 2015 року.
Виконані роботи необхідно подати до 10 квітня 2015 року.
Захист робіт відбудеться наприкінці травня 2015 р. у м. Києві.

Детальніше на: http://www.holocaust.kiev.ua/

Середа, 09 квітня 2014, 13:07

З нагоди Міжнародного дня ромів, який щорічно відзначається міжнародним товариством 8 квітня, Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) має честь оголосити про відкриття окремого розділу вебсайту, який присвячено трагічній долі ромської меншини на теренах України під час панування націонал-соціалістичного режиму та Другої світової війни.

Даний розділ вебсайту є частиною дослідницького та освітнього проекту «Геноцид ромів (циган) в добу окупації України (1941-1944): дослідження, викладання, увічнення пам’яті», що його виконує УЦВІГ за підтримки німецького фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє».

Детальніше…

Середа, 09 квітня 2014, 13:04

Центр досліджень Голокосту Яґеллонського університету в Кракові (Польща), Illinois Holocaust Museum and Education Center (Skokie, США) запрошують до участі в Дев’ятій щорічній літній школі «Навчання про Голокост», що триватиме з 1 по 9 липня 2014 р. у Кракові та Освенцимі.

Детальніше…

Вівторок, 21 січня 2014, 16:02

Шановні колеги, вчителі, студенти!

У Меморіальному комплексі “Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років” 24 січня 2014 року Український центр вивчення історії Голокосту разом з Громадським комітетом для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру у співпраці з Меморіалом відкривають виставку творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу “Історія та уроки Голокосту” “Голокост очима дітей України”. Виставка, присвячена Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту, буде експонуватися протягом січня-лютого 2014 р.

Завантажити У додатку знаходиться детальніша інформація щодо заходу.

Понеділок, 30 грудня 2013, 10:14

Шановні колеги,
це посилання на дуже цікавий та важливий проект нашої з Вам колеги, вчителя історії, методиста з Білої Церкви пані Світлани Занько:
http://osvita.ua/school/lessons_summary/outschool/38468/

Проект присвячений персональній історії та відкриває нам знову вражаючі події з історії життя людини в екстремальних умовах…

Будемо Вам щиро вдячні, якщо Ви звернете увагу на цей проект.

Понеділок, 30 грудня 2013, 10:09

Шановні колеги-вчителі!

Український центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) повідомляє про проведення у 2013–2014 навчальному році серед учнів середніх загальноосвітніх закладів України чергового, XIV-го щорічного конкурсу дослідницьких і творчих робіт на тему:«Історія і уроки Голокосту».

Заявки необхідно подати до 31 січня 2014 р. на електронну адресу Центру. Положення про конкурс доступно на офіційному сайті УЦВІГу:

www.holocaust.kiev.ua

П’ятниця, 06 грудня 2013, 08:19

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти МОН України повідомляє, що в Україні проходить конкурс волонтерських проектів, який організовано Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Служіння заради миру». Головна мета конкурсу – активізація миротворчого та волонтерського руху серед дітей і молоді України щодо популяризації ідей глобальної миротворчості, толерантності та громадської свідомості (лист ІІТЗО від 03.12.2013 № 14.1/10-3982).

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.sfp.org.ua або за тел.: 044-383-01-43, 093-121-87-38. Контактна особа Наталія Миколаївна Машир.

Вівторок, 05 листопада 2013, 13:36

До уваги вчителів історії та суcпільних дисциплін, викладачів та студентів історичних факультетів ВНЗ

Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін «Нова Доба» організовує 6 грудня 2013 року у Київському будинку вчителя конференцію на тему: «Соціокультурні виклики історичної освіти в Україні».

Програма заходу передбачає виступи відомих істориків, культурологів, соціологів та дискусії учасників конференції щодо актуальних питань викладання історії і суспільних дисциплін у навчальних закладах України.

Під час конференції будуть представлені та поширені матеріали нового навчального посібника «Спільна історія. Діалог культур», котрий був підготовлений авторським колективом членів Асоціації Нова Доба у партнерстві із Європейською асоціацією викладачів історії «EUROCLIO»

Асоціація Нова Доба забезпечує організацію роботи пленарних засідань та Круглого столу учасників конференції, а також надає можливість отримати безкоштовно навчальну літературу. (більше –www.novadoba.org.ua)

Запрошуємо Вас взяти участь у цьому заході.

Транспортні витрати здійснюються за рахунок учасників

Про своє рішення просимо повідомити нас до 21 листопада 2013 року, надіславши Заявку (див.додаток) на електрону адресу center@novadoba.org.ua

Завантажити Програма конференції (проект)

Завантажити Заявка на участь у конференції

Четвер, 26 вересня 2013, 15:03

Zaproshennya Vystavka Шановні колеги, Український центр вивчення історії Голокосту, Музей Шолом-Алейхема та Громадський комітет “Бабин Яр” До 72 річниці трагедії Бабиного Яру запрошують на відкриття Виставки творчих робіт учасників Всеукраїнського конкурсу «Історія та уроки Голокосту» 29 вересня – 20 жовтня 2013 р. “Єврейський Голокост очима дітей України”.
Понеділок, 09 вересня 2013, 15:45

Українська мережа Євроклубів запрошує учасників Євроклубів, вітчизняну молодь відповісти на виклик сьогодення – і приєднатись до кампанії зі створення коротких відео під гаслом «Європа починається з нас – я вже змінюю Україну, а ти?»

Для цього учасників та випускників клубів, українську молодь запрошуємо зробити наступні 3 прості кроки:

1) Створіть підручними засобами (відеокамерою, фотоапаратом) коротке відео (бажано до 2 хвилин).

2) Завантажте відео на сервіс Youtube.com.

3) Надішліть на е-пошту: euroclubs.org.ua@gmail.com гіперпосилання (адресу в мережі Інтернет).

Просимо надіслати свої відеозвернення до 25 листопада 2013 року.

Більш детально про кампанію в листі, що додається, або на сайті Євроклубів:http://www.euroclubs.org.ua/2013/09/blog-post_7.html

Вівторок, 03 вересня 2013, 07:25

Завантажити Поради щодо формату творчого звіту Євроклубу
Середа, 21 серпня 2013, 15:21

Центр Громадянської освіти оголошує про початок Конкурсу проектів «Суспільство громадян – 2013»

У минулому році Центр Громадянської освіти провів Конкурс проектів «Суспільство громадян – 2012», спрямованих на формування та розвиток громадянського суспільства, в якому прийняло участь понад 150 проектів з усієї України.

В цьому році до участі в Конкурсі запрошуються учні, вчителі та батьки середніх загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл нового типу, позашкільних навчальних закладів, які займають активну позицію в формуванні громадянського суспільства в Україні.

Для участі в Конкурсі приймаються проекти, які проводилися на протязі 2012 – 2013 навчального року і були направлені на вирішення нагальних проблем суспільства, волонтерство, навчання та виховання молодих громадян, соціальні проекти та інші.

Учасники Конкурсу мають у строк до 15 вересня 2013 року надіслати до Оргкомітету Конкурсу анкету учасника та опис проекту. Розглядатимуться лише проекти, які практично втілені з 1 вересня 2012 р. до 1 вересня 2013 р. та які відповідають Положенню про Конкурс проектів.

Опис проекту та анкету учасника надсилати на електронну адресу:competetion@n-age.org.ua

Більш детальну інформацію можливо отримати надіславши листа на адресу:office@n-age.org.ua або зателефонувавши: +38 066 175 18 29.

Джерело:
http://n-age.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=1&lang=uk

Положення про Конкурс проектів
http://n-age.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=74&Itemid=101&lang=uk

Вимоги до матеріалів, направлених на конкурс
http://n-age.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=75&Itemid=102&lang=uk

Середа, 21 серпня 2013, 09:24

Український державний центр позашкільної освіти спільно з посольством Литовської Республіки в Україні, Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» проводять у вересні–листопаді 2013 року Всеукраїнський конкурс есе «Я − європеєць»

Детальніше…

Понеділок, 29 липня 2013, 07:22

Звітування Євроклубів

Шановні колеги,
Вітаємо вас із завершенням навчального року, і запрошуємо розмістити матеріал (творчий звіт) про підсумки діяльності вашого Євроклубу у 2012/13 н.р. на блозі «Євроклуби в Україні» euroclubs.org.ua.

Метою кампанії із громадського звітування про роботу Євроклубів є поширення добрих практик в роботі Євроклубів, посилення горизонтальних зв’язків всередині євроклубівського руху, а також наочна демонстрація клубами таких європейських цінностей як «прозорість», «відкритість», «підзвітність».

Формат матеріалу є довільний, в той же час, ми пропонуємо скористатись деякими порадами, що додаються (див. додаток 1).

Ваші матеріали просимо надсилати е-поштоюeuroclubs.org.ua@gmail.com, або самостійно розміщувати на блозі. Якщо ви ще не стали співавтором блогу, напишіть на вказану е-пошту, і ми вишлемо відповідне запрошення та інструкції. Також, ми заохочуємо Євроклуби розміщувати ці матеріали на сайтах навчальних закладів (в такому разі ми будемо вдячні за посилання на ваші звіти), або у власних блогах, сторінках в соцмережах. Якщо ваш Євроклуб ще не має власного блогу чи сторінок в соцмережах, запрошуємо скористатись цією нагодою, і створити своє онлайн-представництво.

Рекомендований кінцевий строк розміщення матеріалів – 31 серпня 2013 року.

Ініціативна група
Української мережі Євроклубів

Завантажити Творчі звіти Євроклубів

Четвер, 18 липня 2013, 08:03
Зустріч зі словацькими друзями

В рамках проекту «Дружба немає кордонів» 30 травня відбулася зустріч учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів села Озерної Зборівського району із 25-ма словацькими друзями гімназії ім. Петра-Павла Гойдича з м. Пряшева.

Делегацію очолювали директор гімназії пані Гелена, отець-духівник Петро, викладачі закладу. Учні та вчителі Озернянської школи радо вітали гостей смачним короваєм, теплими словами та музичним вітанням, яке звучало українською та словацькою мовами.

Після смачного обіду, організованим підприємцем Богданом Калушкою, всі разом вирушили на екскурсію у стародавній Львів. Дорогою звучала молитва на вервиці, яку провадили о. Михайло та о. Петро двома мовами. Також лунали народні пісні України та Словаччини.

У Львові нас радо зустрів отець Йона з монастиря Отців-Студитів, який родом із Словаччини. Він очолив екскурсію вулицями древнього Львова.

Ярослава Римар, методист Зборівського РМК

Вівторок, 25 червня 2013, 07:26

Міжнародна громадська організація «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» (http://www.toleranz.org.ua) за участі Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу наукових робіт молодих дослідників на тему «Жінки України у Другій світовій війні: історія, пам’ять, репрезентації»

Детальніше…

Ресурси:
http://www.toleranz.org.ua/component/content/article/69-2013/223-konkurszhinka2013
http://wartime.org.ua/1329-rol-zhnok-u-veliky-vtchiznyany-vyn-cifri-fakti.html
http://archive.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Npifznu/2012_32/bilivnen.pdf
http://gvizdivtsi.org.ua/%D0%B6%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D1%96-%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0
http://bukvar.su/istorija/158321-ZHenshina-v-Velikoiy-Otechestvennoiy-voiyne.html
http://ww2-historicalmemory.org.ua/abstrakt_u/23.html
http://ipress.ua/photo/zhinky_na_drugiy_svitoviy_19392.html
http://nauka.lp.edu.ua/index.php?id=4748&tx_ttnews[tt_news]=6400&cHash=f7122f4978757081221ea7c56e6d59af
http://www.lvivcenter.org/uk/newsline/?newsid=976
http://galinfo.com.ua/news/129101.html
http://www.osvita.org.ua/events/2457.html
http://versii.cv.ua/new/u-vijni-nezhinoche-oblichchya-ta-zhinki-komanduvali-navit-mors-koyu-pihotoyu/20278.html

Четвер, 30 травня 2013, 20:19

Завантажити Проект «Повага дією: Україна»
Четвер, 30 травня 2013, 20:14
Аліанте − 2013 − Україна

Учениці 8 класу Козівської ЗОШ І- ІІІ ступенів №1 Тернопільської області − Гарасівка Наталя та Шевчик Олена взяли участь у фіналі VIII-го Всеукраїнського конкурсу «Аліанте – 2013 – Україна» на тему: «Чи обізнані ви з питань міжнародної безпеки та діяльності НАТО?», який відбувся 16-19 травня 2013 року на базі 72-ї окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу, що дислокується у Білій Церкві, «Аліанте» – це щорічний міжнародний учнівський конкурс, який започатковано в 2000 році чеською асоціацією «Ягелло 20002» для визначення знань про міжнародну безпеку та НАТО серед школярів. За час існування у проекті «Аліанте» брали участь команди з п’ятнадцяти країн.

Українська версія конкурсу проводиться з 2004 року. Конкурс було включено до всіх державних програм інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. Слід зазначити, що конкурс «Аліанте» Молодіжний центр Атлантичної Ради України проводить за сприяння та підтримки Центру інформації та документації НАТО, Громадської Ліги Україна – НАТО, Міністерства оборони України та інших організацій. Цього разу в конкурсі взяло участь 65 команд з усіх регіонів України, з яких журі вибрало для фіналу 40 найкращих представників.

За результатами змагань у Білій Церкві фіналісти були нагороджені сертифікатами від організаторів та грамотами від командування 72-ї окремої механізованої бригади. 10 команд (20 переможців) і серед них учениці Козівської ЗОШ № 1 – отримали головний приз – пізнавальну подорож до Польщі, Чехії, Словаччини та Німеччини, яка запланована на 20-28 липня 2013 року.

Четвер, 23 травня 2013, 18:42

23 травня 2013 року з 14.00 до 16.30 в прес-центрі УКРІНФОРМУ (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Морально-етичні норми та гендерне питання у сучасному медіа-просторі»

Детальніше…

П’ятниця, 26 квітня 2013, 13:33

Вінницький обласний комітет молодіжних організацій спільно з Міжнародною громадською організацією «Регіональний центр транскордонного співробітництва – Єврорегіон «Дністер» в рамках грантового проекту«Волонтерський рух – як метод активізації місцевих громад», який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні оголошує конкурсний відбір учасників навчального курсу по роботі з волонтерами.

Завантажити Оголошення про конкурс

Понеділок, 22 квітня 2013, 08:09

Всеукраїнський конкурс «Цінності ХХІ століття»

Оголошується конкурс соціальної реклами/антиреклами на тему: «Цінності ХХІ», метою якого є ілюстрація цінностей в українському суспільстві або актуальних соціальних проблем, які треба подолати для досягнення цінностей ХХІ століття.

Детальніше

Вівторок, 16 квітня 2013, 18:36

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Adobe Foundation оголошують конкурс Інтернет проектів серед молоді віком від 13 до 19 років «Зміни світ» (Make a difference in the world #AspireAwards).

Члени міжнародного журі оберуть найкращі інноваційні проекти, що допомагають вирішити проблеми молоді в громаді твоєї країни.

Перша премія: 40 000 дол. США

Друга премія: 30 000 дол. США

Третя премія: 20 000 дол. США

Для участі у конкурсі, потрібно зареєструватися на веб-сайті організаторів, зняти коротке відео (до 10 хв) про нову чи вже існуючу ініціативу та подати заявку до 19 квітня 2013 року.

Подання заявки, детальні умови конкурсу та правила на http://youthvoices.adobe.com/awards/unicef

Оголошення переможців відбудеться 11 червня 2013 року.

За додатковою інформацією, звертайтесь до: Вероніка Ващенко, ЮНІСЕФ Київ, vvashchenko@unicef.org, +38 050 388 2951.

Вівторок, 09 квітня 2013, 20:34

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторія Громадянської Освіти «Пошук» Товариства Лева (Львів, Україна) запрошує учителів, які бажають налагодити міжнародну співпрацю, взяти участь у спільному тренінгу для вчителів з України та з Польщі. Тренінг відбудеться 23-26 травня 2013 р. поблизу м. Львова в Україні.

Завантажити Інформаційне повідомлення

Завантажити Анкета-запрошення

Вівторок, 09 квітня 2013, 20:28

Український центр вивчення історії Голокосту оголошує проведення в 2013 році освітнього семінару-школи з історії Голокосту на теренах України. 30 червня − 5 липня 2013. м. Полтава)

Детальніше

Понеділок, 08 квітня 2013, 08:49

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» запрошує громадсько-активні школи України взяти участь уВсеукраїнській акції «Весняний тиждень Добра – 2013», що відбудеться з 22 по 27 квітня 2013 року.

«Весняний тиждень Добра» – це щорічна громадська та освітня компанія, яка є складовою частиною стратегії розвитку та реалізації волонтерського руху. Вона організується та проводиться з метою підвищення громадської активності та мобілізації ресурсів для вирішення різноманітних суспільних та соціальних проблем; налагодження та зміцнення партнерської взаємодії між волонтерами, волонтерськими організаціями, центрами. Метою акції «Весняний тиждень Добра» є спільно здійснити доброчинні, корисні справи, привернути увагу громадськості до діяльності громадсько-активних шкіл та важливої ролі волонтерської допомоги у суспільстві.

Інформацію за результатами проведення Всеукраїнської акції «Весняний тиждень Добра – 2013» буде висвітлено на он-лайн базі даних громадсько-активних шкіл www.gash.ussf.kiev.ua.

Завантажити Інформаційний лист

Завантажити Положення про проведення Всеукраїнської акції «Весняний тиждень Добра − 2013»

Завантажити План заходів щодо підготовки Всеукраїнської акції «Весняний тиждень Добра − 2013»

Завантажити Формат аналітичної довідки

Понеділок, 17 грудня 2012, 09:36

Білль про права в США: уроки демократії для України – конкурс есе

Центр політологічних досліджень (м. Донецьк), спільно з порталом “Американські клуби в Україні” та Київським ресурсним центром для випускників (АRС) оголошують II щорічний конкурс студентських та учнівських есе на підтримку демократії в Україні, на тему “Білль про права в США: уроки демократії для України”.

З середини минулого сторіччя щороку 15 грудня в США відзначається День Біллю про права. В чому історична значущість цього документу? Які були його основні наслідки для Сполучених Штатів і світу? Як американський досвід із закріплення прав і свобод, та обмеження свавілля держави може бути корисним для України?

Запрошуються на конкурс студенти вищих навчальних закладів та учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів – члени Євроклубів та “американських клубів” України.

Автори кращих творів отримають сувеніри від Американського Союзу за Громадянські Свободи (м. Гонолулу, Гаваї), переможець отримає заохочення від Київського ресурсного центру для випускників.

Детальніше на:
http://cps-dn-ua.blogspot.com/2012/12/blog-post_15.html#more

Середа, 12 грудня 2012, 11:15

XІІІ Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Історія і уроки Голокосту»

Український центр вивчення історії Голокосту повідомляє про проведення у 2012–2013 навчальному році серед учнів середніх загальноосвітніх закладів України чергового, щорічного ХІІІ Всеукраїнського конкурсу дослідницьких і творчих робіт на тему: «Історія і уроки Голокосту».

Цього року конкурс буде присвячено світлій пам’яті Іллі Борисовича Медвинського.

Заявки необхідно подати до 15 січня 2013 р. на адресу Центру.

Завантажити Положення про Конкурс

П’ятниця, 30 листопада 2012, 09:51

Відповідно до протокольного рішення Робочої групи з питань інформаційної політики та громадянської освіти Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України та з метою реалізації державної політики, спрямованої на формування сприятливого середовища для становлення в Україні громадянського суспільства, досягнення європейських стандартів забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина розроблений проект Концепції громадянської освіти та виховання в Україні, який виноситься на громадське обговорення.

Пропозиції щодо проекту Концепції просимо надсилати до 28 грудня 2012 року на електронну адресу Тернопільського ОКІППО admin@ippo.edu.te.ua

Завантажити Проект Концепції громадянської освіти та виховання в Україні.

Понеділок, 19 листопада 2012, 11:13

Скарби нації у поштовій скриньці – конкурс на блозі
“Американські клуби – Україна”

Детальніше на:
http://www.euroclubs.org.ua/2012/11/blog-post_16.html#more

Четвер, 11 жовтня 2012, 14:56

foto seminar 1

foto seminar 2

Проект «Спільна історія – культурні діалоги»

У 2012-2014 рр. Європейська асоціація викладачів історії EUROCLIO у співпраці із асоціаціями істориків-освітян Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України здійснює міжнародний проект «Спільна історія – культурні діалоги». Проект фінансується Європейським Союзом, впроваджується Європейською асоціацією викладачів історії, підтримується Інститутом Відкритого суспільства.

4-7 жовтня 2012 року у Львові відбувалася регіональна конференція в рамках Проекту. Цілі цього заходу були наступні:

– Узгодити параметри спільної публікації за результатами обговорення за круглим столом, тренінгів та рефлексій в ході семінару.

– Узагальнити досвід учасників попередніх проектів та використати його ключові елементи у темах проекту «Спільна історія, культурні діалоги».

– Обговорити інноваційні методи та визначити історичні теми, пов’язані з культурою країн-учасників, що єднають їх.

– Спланувати роботу на наступний семестр.

Учасники проекту з числа педагогів Тернопільщини – Василь Дяків та Наталія Маркусь.

Середа, 19 вересня 2012, 14:13

Оголошується осінній набір до Школи молодих лідерів «Покоління 2020.UA» − 6-ти тижневий курс інтенсивних лекцій, тренінгів, майстер-класів від провідних українських тренерів, відомих політиків, журналістів, громадських та культурних діячів.

Детальніше…

Четвер, 13 вересня 2012, 11:14

Українська мережа Євроклубів запрошує на “Веб-конференцію Євроклубів”

13.09.2012 о 16:00 розпочнеться відеоконференція, до участі в якій запрошуємо керівників Євроклубів, активістів та випускників – для обговорення новин мережі Євроклубів, поточних проектів та нових ініціатив!

Для участі в зустрічі, необхідно приєднатись до Гугл+ сторінки Євроклубівhttp://gplus.to/ukraineuroclubs, а також відправити свою Gmail адресу на е-пошту: euroclubs.org.ua@gmail.com

Середа, 12 вересня 2012, 08:00

Завантажити Тренінг з прав людини для молоді в рамках проекту «Права людини: пам’ятай, дій та розумій».

Вівторок, 14 серпня 2012, 10:58

Завантажити Методичні рекомендації щодо громадянської освіти та виховання. Лист МОНмолодьспорту України від 09.08.2012 № 1/9-557.
Понеділок, 23 липня 2012, 13:23

Завантажити Спілка Української Молоді в Україні в рамках проекту«Активізація громад в центральній, східній і північній Україні»оголошує конкурс малих грантів

Завантажити ІХ міжнародна науково-практична конференція“Маркетинг та логістика в системі менеджменту” у Львові

Завантажити Фотоконкурс «Ґендерна рівність очима чоловіків і жінок»

Завантажити Конкурс мікрогрантів на проведення заходів«Підвищуємо добробут громад»

Завантажити Триває конкурс на отримання ваучерів для громадських організацій

Субота, 07 липня 2012, 08:03

20 учнів із Козови (школярі ЗОШ № 1 та гімназії) стали учасниками міжнародного проекту THE INTERNATIONAL VILLAGE, який цього року проходив у м. Стара Любовня (Словаччина).

Детальніше…

Понеділок, 23 квітня 2012, 13:44

Конкурс 2012 року “Міжнародне партнерство для розвитку демократії та сприяння реформам”

Програма “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження” проводить річний конкурс 2012 року “Міжнародне партнерство для розвитку демократії та сприяння реформам”.

Детальніше…

Понеділок, 23 квітня 2012, 12:43

Команда учнів НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. №1 − гімназія” м. Копичинці Гусятинського р-ну Тернопільської обл. взяла участь у Всеукраїнському змаганні з європейської інтеграції серед старшокласників загальноосвітніх шкіл “EUROPA NOSTRA”

Детальніше…

П’ятниця, 13 квітня 2012, 07:38

Інтернет-ресурс
Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова Доба”

www.novadoba.org.ua

Понеділок, 26 березня 2012, 15:41

119553 Завантажити План заходів з відзначення Дня Європи в Україні
у 2012 році.

Завантажити План заходів з відзначення Дня Європи в Тернопільській області у 2012 році.

Вівторок, 14 лютого 2012, 14:21

Завантажити Молодь долучається до збереження історичної пам’яті // Євробюлетень. − 2011. − №12.

Середа, 18 січня 2012, 09:39

Конкурс “Я пам’ятаю – наш внесок”

Зробіть свій внесок у збереження історичної пам’яті про Другу світову війну!

Українська асоціація європейських студій, за підтримки Міжнародної громадської організації “Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність”, оголошує конкурс “Я пам’ятаю – наш внесок” в рамках проекту “Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам’яті в Україні”, результатом якого стане електронний фонд живої пам’яті. Головним призом конкурсу є відеокамера.

Детальніше

Середа, 04 січня 2012, 15:50

Увага! Шкільний конкурс

Український центр вивчення історії Голокосту повідомляє про проведення в 2011-2012 навчальному році серед учнів середніх загальноосвітніх закладів України конкурсу дослідницьких і творчих робіт на тему „Історія і уроки Голокосту”.

Завантажити Положення про організацію та проведення ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт „Історія і уроки Голокосту” в 2011-2012 навчальному роцію.

Європейський рік в Україні 2012

Через діалог − до солідарності поколінь. Цикл тренінгів із взаємодії поколінь.
Поради з проведення тренінгу доступні тут: http://goo.gl/fm6EL

За цим коротким лінком будуть доступні нові матеріали до Європейського року 2012: http://goo.gl/uwpVG УАЄС запрошує Євроклуби, громадські організації та зацікавлених фахівців приєднатись до ініціативи “Європейський рік 2012 в Україні” тут: ey2012ua.wordpress.com.

Середа, 28 грудня 2011, 11:12

Запрошуємо Євроклуби користуватись методичними порадами з проведення
майстерень історичної пам’яті.

Поради було вдосконалено за результатами пілотування під час початкової майстерні проекту “Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам’яті в Україні”, що проходила в Представництві ЄС в Україні 19.11.2011 року, за участі понад 50 учасників Євроклубів з різних областей.

Матеріал доступний за коротким лінком

Інші методичні матеріали проекту доступні тут

* * *

Про проведені вами Майстерні запрошуємо писати на е-пошту: iremember.org.ua@gmail.com, абоeuroclub.org.ua@gmail.com. Активні Євроклуби отримають цінні призи.

Проект “Залучення молодіжних європейських клубів до збереження історичної пам’яті в Україні” реалізується Українською асоціацією європейських студій за підтримки Міжнародного фонду “Взаєморозуміння і толерантність”.

Понеділок, 12 грудня 2011, 09:10 

Нові ініціативи для Євроклубів:

  • Євроклуби – запрошуються користуватися і дописувати до Відкритої Книги Євроклубів: http://goo.gl/5ETHZ
  • Пропонується підвести підсумки Європейського року волонтерства 2011 в Україні (вказати свої досягнення, проведену волонтерську роботу) можна тут:http://goo.gl/9Vavf
  • Створити єдину базу даних про усі місцеві мережі, асоціації та об’єднання Євроклубів України на:http://goo.gl/eLL07

З метою розвитку мережевої співпраці, покращення координації та пошуку ресурсів для сталого розвитку Євроклубів, активні учасники євроклубівського руху вже долучились до розробки концепції Координаційної ради Євроклубів (http://goo.gl/XJkWH).
Якщо Ви хочете зробити свій внесок, напишіть на е-пошту:euroclub.org.ua@gmail.com свої думки, і Ви зможете отримати повний доступ до цього та інших документів, що розробляються робочою групою.

Щочетверга проводиться відеозв’язок між Євроклубами о 16:30 у відеокімнаті тут:
https://plus.google.com/u/0/116567369160471162761/posts
Приєднуйтеся!
Як саме приєднатися – читайте у Відкритій Книзі Євроклубів!

Останнє оновлення на Середа, 28 грудня 2011, 11:27

Увага, конкурс!
Міжнародний конкурс “Моя Ідея Успішного Бізнесу” для молодіЗавантажити

Програма малих грантів на проведення кампаній з інформування громадськості (Інформаційних кампаній) Завантажити


Завантажити

1. Запрошуємо українські Євроклуби долучитися до збереження історичної пам’яті.

2. Пошук партнерів у Польщі.

3. Як написати лист про співпрацю (поради).


Приєднуйтеся до мережі Євроклубів в Україні:
Сайт Представництва Європейського Союзу в Україні: http://ec.europa.eu/delegations/ukraine/
Блог „Євроклуби в Україні”: ukraineuroclubs.blogspot.com
Інтернет-платформа „Українська спільнота євроклубів”: uesnet.org
Щоб отримати вичерпну оперативну інформацію про діяльність Євроклубів та електронний вісник, необхідно надіслати повідомлення із зазначенням П.І.Б., організації, посади, телефону та електронної пошти на e-mail turoclub.org.ua@gmail.com

Практичний посібник для Євроклубів

Увага!
Для керівників та організаторів шкільних і молодіжних Євроклубів, учнів і студентів, а також для усіх, хто цікавиться питаннями європейської інтеграції, Європейський Союз підготував практичний посібник для Євроклубів. У ньому ви знайдете відповідь на питання: що таке Євроклуб, як і навіщо він створюється? Як діє, яких успіхів досягає і які проблеми вирішує? У виданні ви знайдете приклади ініціатив, успішно реалізованих Євроклубами, та ознайомитеся з методиками ефективної роботи.
Посібник видано в межах проекту «Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році».

Книгу можна безкоштовно отримати, звернувшись до Представництва ЄС в Україні:
вул. Круглоуніверситетська, 10 Київ, 01024 Україна Тел.:+380 (44) 390 8010
Факс: +380 (44) 253 4547 E-mail: delegation-ukraine-press@ec.europa.eu (Відділ преси та інформації)

ЗАВАНТАЖИТИ Посібник

Всеукраїнська освітня програма
РОЗУМІЄМО ПРАВА ЛЮДИНИ

www.edu.helsinki.org.ua
Iнформація, навчання, заходи, конкурси, підтримка
Докладніше…
Урядовий сайт
для юних громадян

http://children.kmu.gou.ua
Інтерактивна інформаційно-аналітична система
Громадянське суспільство і влада

http://civic.kmu.gou.ua

Нова соціальна програма
“Територія РУСАЛу”

Програма “Територія РУСАЛу” заснована на принципах приватно-державного партнерства, враховує напрацьований компанією досвід благодійних програм із соціального інвестування.
Детальніше…


Запрошуємо
до участі в конкурсі
грантів

Завантажити Проект ПРООН „Розвиток громадянського суспільства”
http://openworldlive.net/dl.php?id=168

Завантажити Стипендіальна програма для дослідників ім. Фріца Тіссена
http://openworldlive.net/dl.php?id=171

Завантажити Конкурс на кращий урок з питань ґендерної рівності серед вчителів
http://openworldlive.net/dl.php?id=169

 

Міжнародні гранти

Інформаційні ресурси
http://www.osvita.org
http://www.UNISTUDY.org.ua
http://www.StudNews.org.ua
http://www.studymir.com
http://www.gurt.org.ua
http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine.htm
http://www.tempus.org.ua
http://www.ehea.info/
http://www.educationuk.org
http://www.irex.ua
http://www.pl-by-ua.eu
http://www.euroosvita.info/
http://www.europeanmovement.org.ua/
http://eu.prostir.ua/
http://ec.europa.eu/delegations/ukraine/index_en.htm
http://www.pauci.org/ua/
http://www.dem-alliance.org
http://www.civicua.org/main/index.html
http://www.shkolaonline.net

Стипендії на навчання та стажування
Edmund Muskie Graduate Scholarship
http://www.irex.org/programs/muskie/index.asp
The Opportunity Program 2010–2011
http://www.osvita.org/eng/programs/misc/oi/
Chevening Scholarship
http://www.britishcouncil.org/ukraine-education-funding-chevening-scholarships.htm
Central European University
http://www.ceu.hu
The Fulbright Scholarship
http://www.cies.org/Fulbright/
The Teaching Excellence and Achievement Program (TEA)
http://irex.ua/en/education/5
Hubert H. Нumphrey Fellowship Program for Mid-Career Professionals
http://www.osvita.org/ukr/programs/misc/humphrey/
The Lane Kirkland Program
http://www.kirkland.edu.pl/
FLEX
http://www.osvita.org/ukr/programs/misc/flex/

Програми в Україні
Конкурс освітніх мінігрантів «Педагогічні інновації»
http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/current.html
Програма Євроклубів
http://www.hreuc.com/ukr/eu_clubs/
Центр інформації та документації НАТО, м.Київ
http://www.nato.int/nidc/
Фонд «Відродження» («Освітня програма», «Схід-Схід:партнерство без кордонів»)
www.irf.ua
Школа освітніх консультантів
http://eu.prostir.ua/calendar/242568.html

Завантажити Проект: ознаки і структура

Навчальні матеріали з історії євреїв та антисемітизму в Європі у відкритому доступі на сайті Українського центру вивчення історії Голокосту

http://www.holocaust.kiev.ua/
В 2009 році в Україні були видані в трьох частинах навчальні матеріали (робочі зошити для учнів середніх шкіл), що присвячені вивченню проблем ксенофобії, антисемітизму, дискримінації та расизму в сучасному світі. Міжнародний освітянський проект з підготовки та видання навчальних матеріалів з історії євреїв та антисемітизму в Європі охоплює десять країн, включаючи Україну. Відповідальними за реалізацію цього проекту є Офіс демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ та Музей “Дім Анни Франк” (Нідерланди) у співробітництві з експертами кожної окремої країни. В Україні партнерами проекту були Український центр вивчення історії Голокосту і Всеукраїнська Асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін “Нова Доба”. Навчальні матеріали складаються з трьох частин, кожна з яких представляє собою окремий робочий зошит для учнів старших класів, а також посібника для вчителів.
Антисемітизм: давні та нові упередження
Методичний посібник для вчителя
http://www.holocaust.kiev.ua/news/posobie.pdf
Частина 1: Євреї у Європі до 1945 року
http://www.holocaust.kiev.ua/news/part1.pdf
Частина 2: Антисемітизм – вічна боротьба?
http://www.holocaust.kiev.ua/news/part2.pdf
Частина 3: Упередження. You 2?
http://www.holocaust.kiev.ua/news/part3.pdf
До уваги вчителів, котрі працюють чи бажають працювати з Навчальними матеріалами з протидії дискримінації, антисемітизму та ксенофобії, пропонується можлива розробка календарного плану до окремого факультативу з використанням навчальних матеріалів.
Пояснювальна записка…
Календарний план…


Проект „Активні громадяни”

Британська Рада в Україні проводить набір учасників програми «Активні громадяни» в Україні для підтримки соціальних змін і сталого розвитку.
Подайте заяву на участь
http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-projects-active-citizens.htm
Запрошуємо Вас стати учасником програми «Активні Громадяни»
«Активні громадяни» — це програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку, яка охоплює 20 країн Європи, включаючи Україну.
Ставши учасником, Ви:
– відвідаєте три дводенних тренінгових семінари, на яких навчитеся краще розуміти місцеві громади та глобальні взаємозалежності, дізнаєтеся про сталий розвиток і навчитеся планувати та керувати проектами;
– матимете можливість розробити та запровадити проекти соціальної дії на основі Ваших поглядів на потреби розвитку Ваших громад;
– налагодите нові професійні контакти з учасниками проекту з України та інших країн.
Якщо Ви прагнете стати активним громадянином і сприяти позитивним змінам у суспільстві, будь ласка, зверніть увагу на критерії відбору учасників, заповніть аплікаційну форму на участь у проекті і надішліть її на адресу activecitizens@britishcouncil.org.ua до 16 вересня 2010 року.
Детальніше: http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-projects-active-citizens.htm


Завантажити Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.09.2009р. №839 „Про впровадження принципів гендерної рівності в освіту”.
Завантажити План заходів з впровадження принципів гендерної рівності в освіту.
Завантажити Гендерна освіта в системі підвищення кваліфікації педагогічних кадрів:Програма спецкурсу для слухачів очно-дистанційної форми навчання в системі ППО. Проект. – Київ: УМО, ЦІППО, 2010.

Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні.

Завантажити


Громадсько орієнтована освіта представляє освітню філософію, яка лежить в основі діяльності громадська активних шкіл (ГАШ), сприяє створенню можливостей для членів спільноти – окремих громадян, шкіл, бізнесу, громадських і приватних організацій – стати партнерами у реалізації проблем громади.

Громадсько активна школа відкрита після завершення традиційного шкільного дня для надання академічних, розважальних, оздоровчих, соціальних послуг і програм підготовки до професійної діяльності людей усіх вікових категорій.

Завантажити Програма „Школа як осередок розвитку громади” (Презентаційні матеріали).

Інформаційна підтримка проекту:
Всеукраїнський фонд „Крок за кроком” 01034, м. Київ, вул.Пушкінська 9а, кВ. 4; т/ф.: 044 235 11 36; е-mailadmin@ussf.kiev.ua www.ussf.kiev.ua

Програма „Школа як осередок розвитку громади”www.communityschoolstandards.org


Євроінтеграція молоді вже розпочалась, приєднуйся!

Всеукраїнська радіостанція «Наше Радіо» та громадська організація «Євроклуб «Право і Захист» запрошують Євроклуби взяти участь у проекті «Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні.Завантажити

Анкета-заявка на участь у заходах в рамках Проекту Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році». Завантажити


Шановні друзі,
Учасники молодіжної україно-польсько-німецької команди проекту “Європа у Валізі” наприкінці квітня-на початку травня ц.р. будуть подорожувати містами і містечками чотирьох регіонів України.
Проект заснований у партнерстві між Фондом Конрада Аденауера, Фондом Роберта Боша, Європейською Академією Берліна та Польською Фундацією Роберта Шумана. Серія діалогів “Європа у валізі” почалась позаминулого року, з метою експертної дискусії стосовно Європи як у столиці України, так і в інших містах.
Цього року до проекту шляхом конкурсу (http://www.kas.de/wf/doc/kas_93-1442-13-30.pdf) було залучено молодь, що має досвід Європи та хоче їм поділитись з однолітками. Перша дискусія вже відбулась в м. Київ, в Українському домі на Європейській площі – за участі студентської молоді столиці.
Чотири групи з 6 осіб (по двоє з кожної країни) почнуть свої візити відповідно зі Львова, Чернівців, Донецька та Івано-Франківська – і будуть просуватись у різних напрямках від сусідніх міст до віддалених містечок відповідних регіонів (захоплюючи навіть інші області).
Запрошуємо повідомляти про свою зацікавленість на сторінці групи Волонтери з ЄС для Євроклубів України http://www.facebook.com/group.php?gid=342377320773&ref=mf, або е-поштою на euroclub.org.ua@gmail.com. Пропозиції будуть узагальнені та передані до Координатора проекту Вірджинії Дронової (Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні).

Завантажити Конкурс „Ініціативи молодіжних груп: Права людини”
Завантажити Положення про Всеукраїнський огляд – конкурс на кращу презентацію об’єднання молодіжної дипломатії
Завантажити Радіостанція «Наше Радіо» (http://nasheradio.ua) та Євроклуб (http://hreuc.com) здійснюють проект «Підтримка мережі Євроклубів України у 2010 році», що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні (http://ec.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm).
Завантажити Проект „Викладання європейської інтеграції через ігри”
Завантажити Анкета проекту

       Студентські посольства з’являться у Тернополі
Наприкінці лютого 2010 року в трьох університетах Києва, Львова та Тернополя розпочнеться проект «Студентське посольство», розроблений учасниками проекту Британської Ради «Навігатори між культурами». Мета цього однорічного проекту — інтегрувати спільноти іноземних студентів в приймаюче суспільство та сприяти вихованню і розвитку лідерських якостей серед представників меншин. Іншими словами, зробити так, щоб іноземні студенти відчували себе комфортно в українському студентському середовищі.

Ця ініціатива реалізовується Всеукраїнською Студентською Радою, студентськими самоуправліннями та адміністраціями університетів за підтримки Британської Ради. За докладною інформацією про проект просимо звертатися за адресою studentembassy@gmail.com.


Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін „Нова Добапропонує навчально-методичне забезпечення організації громадянського виховання у системі роботи класного керівника, а саме:
1) Програму планування годин класного керівника з громадянського виховання.
2) Методичний посібник з громадянського виховання для 5-12 класів ЗНЗ.
Про умови отримання читати далі…


Запрошуємо вас взяти участь у проекті „Європа в чемодані”.
Детальніше про проект читати тут…

Історичний конкурс “Слідами історії”. Інформаційний лист, Умови кокурсу

Проект Концепції проведення у регіонах України інформаційних заходів з питань інтеграції України до ЄС за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні (Лист Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України від 14.10.2009 р. №7/2-17-2-294). Завантажити


Проект Концепції створення Інформаційного бюлетеня з євроінтеграційних питань (Лист Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України від 14.10.2009 р. №7/2-17-2-294). Завантажити >>


Завантажити Що школярі можуть зробити корисного для місцевої громади?

Завантажити Стан та підходи до громадянської освіти в Україні.

ВІРТУАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ КАБІНЕТИ
Нова українська школа
ЗНО
Виховна робота: Сайт, Facebook
Інформаційно-комунікаційні технології
Інклюзивне навчання
Навчально-методичний центр психологічної служби і соціальної роботи
Еколого-природниче спрямування
Новини МОН України

Корисні ресурси
Офіційне інтернет-представництва Президента України
Верховна Рада України
Комітет з питань науки і освіти ВРУ
Урядовий Портал
Міністерство освіти і науки України
Тернопільська обласна рада
Тернопільська обласна державна адміністрація
Управління освіти і науки ТОДА
Інститут модернізації змісту освіти
Український інститут національної пам'яті
Український центр оцінювання якості освіти
Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти