logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2022 "В НАС ЄДИНА МЕТА-УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!"

У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек -2022 під гаслом "В НАС ЄДИНА МЕТА-УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!"  пропонуємо виставку та рекомендаційний список літератури «Збережемо пам'ять про подвиг», які можуть стати у нагоді при  підготовці заходів.

Докладніше

У  рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності» у читальному залі науково-педагогічної бібліотеки розгорнуто виставку "Краю мій, ти частка Батьківщини"

Докладніше »


Методичні рекомендації щодо проведення у 2021 році Всеукраїнського місячниих бібліотек під гаслом "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності"

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек щорічно проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек (наказ МОН України від 12.08.2014 № 931).

Докладніше »

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «В НАС ЄДИНА МЕТА – УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!

апрошуємо взяти участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек «В НАС ЄДИНА МЕТА – УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!», що проходитиме 1–31 жовтня 2022 р. у межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек.
Для здійснення науково-методичного супроводу організації та проведення місячника фахівцями Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України підготовлено методичні рекомендації та рекомендаційний бібліографічний список.
Детальніше: