logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

 • Виставка

  Виставка "Формування здорового способу життя"

  У рамках реалізації Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі працівниками науково-педагогічної бібліотеки оформлено виставку  "Формування здорового способу життя".

  Докладніше »
 • Віртуальна книжкова виставка «Видавнича діяльність освітянських бібліотек (2021)

  Віртуальна книжкова виставка «Видавнича діяльність освітянських бібліотек (2021)

  Шановні колеги!
  Провідні освітянські бібліотеки як сучасні науково-інформаційні та культурно-освітні центри для забезпечення фахових та інших потреб своїх користувачів в отриманні найновішої актуальної інформації створюють широкий спектр інтелектуального продукту і реалізують його у своїх виданнях.

  Докладніше »
 • День українського добровольця

  День українського добровольця

  З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві 14 березня ми відзначаємо День українського добровольця.  
  Це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників.

  Докладніше »
 • Виставка літератури до 208 річниці з дня народження Тараса Шевченка

  Виставка літератури до 208 річниці з дня народження Тараса Шевченка

  Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

  Докладніше »
 • «Я  вибираю  березіль» виставка до 130-річчя від дня народження Леся Курбаса

  «Я  вибираю  березіль» виставка до 130-річчя від дня народження Леся Курбаса

  До 130-річчя від дня народження Леся Курбаса у читальній залі науково-педагогічної бібліотеки підготовлено виставку робіт учасників обласної олімпіади з образотворчого мистецтва «Я вибираю березіль» та матеріали, присвячені життю і творчості видатного українського режисера-реформатора, актора, теоретика театру, драматурга, публіциста та перекладача.

  Докладніше »
 • Свято рідної мови

  Свято рідної мови

  Міжнародний день рі́дної мо́ви, також Міжнародний день материнської мови (англ.International Mother Language Day) — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.
  Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кілька тисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.
  Все більше представників молодших поколінь відчувають причетність до рідної мови та культури, все більше яскравих культурних проектів, зокрема фільмів і книжок, завойовують серця шанувальників. І сьогодні українська мова і культура – це креативна, динамічна субстанція, яка активно розвивається та доносить цікаві і непересічні смисли до всього світу. Кожного року українська мова активно розширює поле свого функціонування.
  З нагоди свята у читальному залі науково-педагогічної бібліотеки організовано виставку

  Докладніше »
 • Герої Небесної Сотні

  Герої Небесної Сотні

  20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

  Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

  Пропонуємо виставку та рекомендаційний список літератури "Їхній подвиг житиме вічно", які можуть стати у нагоді при  підготовці заходів  до Дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

  Докладніше »
 • До 130 річчя від дня народження Йосипа Сліпого (1892-1984)

  До 130 річчя від дня народження Йосипа Сліпого (1892-1984)

  До 130 річчя від дня народження Йосипа Сліпого (1892-1984) Верховного Архієпископа Львівського, предстоятеля української греко-католицької церкви у читальній залі науково-педагогічної бібліотеки розгорнуто виставку літератури.
  Патріарх Української греко-католицької Йосип Сліпий  громадський діяч, педагог, богослов, кардинал, дійсний член НТШ, член Папської академії св. Томи - людина непохитної віри і могутньої сили духу, він з гідністю пройшов усі випробування і лишив по собі велику духовну та інтелектуальну спадщину, яка налічує 14 томів.

  Докладніше »
 • КРУТИ.ПАМ'ЯТАЙ ЇХ ПОДВИГ

  КРУТИ.ПАМ'ЯТАЙ ЇХ ПОДВИГ

  В читальному залі науково-педагогічної бібліотеки ТОКІППО організовано виставку "КРУТИ.ПАМ'ЯТАЙ ЇХ ПОДВИГ", присвячену трагічним подіям, що відбулися під Крутами в січні  1918 року

  Повага і шана до тих , хто віддав своє життя за волю України!

  Докладніше »
 • Виставка до Дня пам`яті жертв Голодоморів

  Виставка до Дня пам`яті жертв Голодоморів "Правда про голодну смерть"

  День па́м'яті жертв голодомо́рів — щорічний національний пам'ятний день в Україні.

  Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців.
  Кожен громадянин повинен знати масштаби цієї трагедії, пам`ятати та передавати ці знання дітям, аби подібні трагедії ніколи не повторювались.

  З нагоди вшанування жертв Голодоморів у науково-педагогічній бібліотеці інституту розгорнуто виставку-реквієм "Правда про голодну смерть"

  Пам`ятаймо разом!

  Докладніше »

2019 рік

"Інформаційна грамотність та інформаційна культура"

День  захисника  України

"Виховання свідомого громадянина за ідейними правилами Української Хартії вільної людини"

Виставка "Всесвітній День здоров’я"

Виставка, присвячена 205-річчю від дня народження Тараса Шевченка

Небесна сотня

Виставка до 100-річчя єдності України

Виставка до міжнародного дня рідної мови

Виставка Крути 


2018 рік

В. СУХОМЛИНСЬКИЙ : До 100-річчя ювілею

Всесвітній день здоров’я

Виставка до Міжнародного дня рідної мови

Виставка, присвячена трагічним подіям, що відбулися під Крутами в січні 1918 року

День Соборності

До днів Європи в Україні : ” З Європою у серці”

“Патріарх Йосип Сліпий – подвижник духу і віри”.

“УПА – відповідь нескореного народу” до 75-річчя від створення Української Повстанської Армії.

Виставка літератури у читальному залі науково-педагогічної бібліотеки ТОКІППО з нагоди 105-ї річниці від дня народження Ярослава Стецька

Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річниці незалежності УкраїниУроки минулого. Історія Голокосту в Україні«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»