logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

День вишиванки 2023 – символ незламності українського народу

День вишиванки 2023 – символ незламності українського народу

     Колектив Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури ‒ з Днем вишиванки!

     Вишиванка – це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу ‒ наш сакральний символ і потужний оберіг.

    День вишиванки є неофіційним народним святом, яке започаткували у 2006 році. Разом з тим, це свято має глибокий зміст. По всьому світу об’єднуються українці в одній ідеї та показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код.

   День вишиванки – це подія, яка покликана зберегти українські традиції, передати їх наступному поколінню.

   Особливе значення День вишиванки має у 2023 році, коли росія продовжує повномасштабну війну проти України. Одягнена вишиванка 18 травня ‒ символ незламності українського народу, заява на весь світ про те, що українці – вільний народ.

   Сьогодні День вишиванки має особливий сенс – українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя. Кожен з нас може одягнути вишиванку для того, щоб підтримати дух українців та наших воїнів.

Переможемо, бо захищаємо своє!

Слава Україні! Героям слава!

 

Останні новини