logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Про Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Організація безпечного освітнього середовища ‒ виклик сучасності: перспективи та рішення»

Про Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Організація безпечного освітнього середовища ‒ виклик сучасності: перспективи та рішення»

Вельмишановні колеги!
Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує Вас узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Організація безпечного освітнього середовища ‒ виклик сучасності: перспективи та рішення», яка відбудеться 03 березня 2023 року.
Метою конференції є обговорення актуальних питань створення безпечного освітнього середовища в умовах сьогодення, розкриття особливостей наукової, методичної роботи щодо організації безпечного  освітнього середовища, обмін досвідом роботи щодо створення безпечних умов навчання у закладах освіти, окреслення перспектив та висвітлення результатів діяльності в освітніх закладах.
Форма проведення: дистанційна
Робоча мова конференції: українська
ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Освіта сьогодні – від безпеки до якості: безпечне освітнє середовище ‒ виклики системи освіти в умовах війни.
2. Безпечне освітнє середовище як фактор розвитку особистості педагогічного працівника і здобувача освіти.
3. Національно-патріотичне виховання як компонент безпеки: теорія і практика.
4. Психологічна безпека освітнього середовища.
5. Інформаційна безпека усіх суб’єктів освітньої взаємодії: проблеми та шляхи їх вирішення.
6. Створення, підтримка та розвиток екологічно безпечного освітнього середовища.
УВАГА! Участь у конференції безкоштовна.
До участі у конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, магістранти та студенти (вказавши наукового керівника), працівники управління (відділів) освіти і   науки, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівники закладів освіти і всі ті, хто цікавиться даною проблематикою.
Для участі у роботі конференції просимо надіслати до 20 лютого 2023 року на електронну адресу (e-mail): n.stryivus@ippo.edu.te.ua або h.herasymchuk@ippo.edu.te.ua тези доповіді та заповнити заявку учасника за покликанням: https://forms.gle/CNzY8wUGcXEfnxc .
За матеріалами роботи конференції буде підготовлено збірник (в електронному та друкованому форматах). Електронний варіант (PDF- формат) буде розміщено у вільному доступі на сайті ТОКІППО (у розділі НАУКОВА РОБОТА, рубрика ЗБІРНИКИ). Можливе замовлення друкованого варіанта збірника за попередньою оплатою. З питань замовлення збірника звертатись за тел. 0975241712, 0679455065.
Учасникам конференції обов’язково висилаються: програма (у якій буде вказано покликання для входу на конференцію), сертифікат у вигляді файлу в форматі PDF (на 6 годин) та електронний варіант збірника.

Інформаційний лист

Останні новини