logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

  • Інструменти та методи формувального оцінювання в діяльності вчителя математики. Традиційний та авторський підходи

    Інструменти та методи формувального оцінювання в діяльності вчителя математики. Традиційний та авторський підходи

    30 грудня 2021 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти в режимі відеоконференції на платформі Google Meet для учителів математики області проведено практикум «Інструменти та методи формувального оцінювання в діяльності вчителя математики. Традиційний та авторський підходи». Активну участь у заході брали 68 учителів математики області.

    Докладніше »
  • День пам’яті Героїв Крут

    День пам’яті Героїв Крут

    «Вони», - писав В’ячеслав Чорновіл, - «були зовсім юні… Але в грудях кожного з них билося серце Мужа, який обороняє Матір від лютого ворога».

    Докладніше »
  • VIII Всеукраїнська робоча нарада з питань апробації і впровадження курсу «Культура добросусідства» в форматі онлайн-режиму для педагогів України

    VIII Всеукраїнська робоча нарада з питань апробації і впровадження курсу «Культура добросусідства» в форматі онлайн-режиму для педагогів України

    У роботі наради зареєструвалися та взяли участь науково-педагогічні працівники, керівники структурних підрозділів, педагогічні працівники, відповідно до запропонованих програмою тем наради.

    Докладніше »
  • ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

    ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

    27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Таким чином світова спільнота вшановує мільйони євреїв, ромів, представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

    Докладніше »
  • 102-а річниця Акту Злуки УНР і ЗУНР та дня Соборності України

    102-а річниця Акту Злуки УНР і ЗУНР та дня Соборності України

    22 січня 2021 року відбулися урочисті заходи з нагоди  відзначення визначної історичної події – 102-ої річниці Акту Злуки УНР і ЗУНР та дня Соборності України на межі Тернопільської і Хмельницької областей (смт. Підволочиськ).

    Докладніше »
  • Методичні рекомендації до Дня Соборності та до Дня пам'яті Героїв Крут!

    Методичні рекомендації до Дня Соборності та до Дня пам'яті Героїв Крут!

    Це свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави. У 2011 році День Соборності поєднали з Днем Свободи, що раніше відзначався 22 листопада, під назвою «День Соборності і Свободи України». Однак у 2014 році указом Президента свято було відновлено як День Соборності України.

    Докладніше »
  • Онлайн-зустріч з авторами підручників для вчителів 3-х класів

    15 січня методисти відділу дошкільної та початкової освіти інституту організували онлайн-зустріч, за допомогою платформи Google Meet  з авторами підручників (4 класу) для вчителів 3-х класів. В зустрічі взяли участь понад 60 педагогів з усієї області.

    Докладніше »
  • Підсумки проєкту щодо формування здорового способу життя «Здоров’я – моя цінність»

    Підсумки проєкту щодо формування здорового способу життя «Здоров’я – моя цінність»

    Проєкт щодо формування здорового способу життя «Здоров’я – моя цінність», запропонований центром виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти для учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців позашкільної освіти 10-17 років, з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей та молоді, виявлення та підтримки талановитої молоді. Умовою проєкту був конкурс відеороликів. Не допускалося зображення у роликах негативних елементів: процес вживання наркотичних речовин, безладні стосунки, стан сп’яніння. Відеоролик мав бути позитивного змісту. Термін проведення: 07 грудня 2020 року – 15 січня 2021 року. На обласний етап даного заходу представлено 20 відеороликів ЗЗСО області. Загалом у роликах порушувались основні теми щодо формування здорового способу життя: корисне харчування, рухова активність, здоровий сон, екологічна культура  та інші. Усі ролики були завантажені у групу центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти мережі Facebook. За результатами голосування визначено найкращий проєкт, яким став ролик учнів Млиновецького НВК Зборівського району, керівник – Тетяна Зубрик. Друге місце посів проєкт учнів Боложівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шумського району, керівник – Мар’яна Олексюк. Переможці будуть нагороджені дипломами та подарунками. Кращі відеоролики були підготовлені учнями таких ЗЗСО: Тернопільської Української гімназії імені Івана Франка (учні 7 класу,   керівник – Валерія Дзюбинська), Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 (учні 9 класів, керівники – Оксана Каразія та Людмила Чайка), Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (учні 7-Б класу, керівники – Оксана Антош, Галина Герасимів, Богдана Машко), Пробіжнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району (учні 11 класу, керівник – Оксана Стефанів). Дякуємо усім учасникам проєкту, які не байдужі до свого здоров’я та популяризації здорового способу життя.

    Докладніше »
  • Виставка творчих робіт конкурсу серед учнів  8-11 класів освітніх закладів області «Українська Хартія вільної людини – простір для дієвої життєтворчості молоді»

    Виставка творчих робіт конкурсу серед учнів  8-11 класів освітніх закладів області «Українська Хартія вільної людини – простір для дієвої життєтворчості молоді»

    На виконання п.п.5.2 п.5 напрямків діяльності та заходів впровадження обласної програми Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Тернопільської обласної ради від 02 серпня 2017 року №693, наказу управління освіти і науки Тернопільської ОДА від 19.11.2020  № 170/01-07 «Про проведення обласного конкурсу «Українська Хартія вільної людини – простір для дієвої життєтворчості молоді» та з метою формування в дітей та учнівської молоді системи ціннісних орієнтацій, які викладені в Українській Хартії вільної людини, виховання самостійної особистості, відповідальної за власне життя та життя країни, активного члена громадянського суспільства, підвищення ефективності впровадження духовних і моральних цінностей у грудні 2020 року був проведений конкурс серед учнів  8-11 класів освітніх закладів області «Українська Хартія вільної людини – простір для дієвої життєтворчості молоді».

    Докладніше »
  • 30 грудня 2020 року в режимі онлайн відбулося заняття Школи майстерності вчителя пілотного класу «Четвертий клас-переходимо екватор» за допомогою інтернет ресурсу Google Meet.

    Докладніше »
  • Презентація досвіду

    30 грудня 2020 року в режимі онлайн відбулося заняття Школи майстерності вчителя пілотного класу «Четвертий клас-переходимо екватор» за допомогою інтернет ресурсу Google Meet.

    Докладніше »
  • Засідання проблемної групи «Формування іншомовної компетентності в аудіюванні»

    Відповідно до плану роботи ТОКІППО, з метою розвитку професійної рівня вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти 29 грудня 2020 року відбулося онлайн засідання проблемної групи на тему «Формування іншомовної компетентності в аудіюванні».

    Докладніше »
  • Семінар-практикум для вчителів початкових класів, які працюють за програмою НПП «Інтелект України»

    Семінар-практикум для вчителів початкових класів, які працюють за програмою НПП «Інтелект України»

    В грудні 2020 року в режимі онлайн за допомогою інтернет ресурсу Google Meet відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів на тему «Формування інформаційно-цифрової компетентності вчителів, які працюють за програмою НПП «Інтелект України». Організаторами заходу стали Когут О.І., заступник директора з науково-педагогічної, навчальної роботи, ІКТ та Іваночко О.В., методист відділу дошкільної та початкової освіти.

    Докладніше »
  • Онлайн ярмарка-фестиваль «ЕКОТРЕНДИ В ОСВІТІ: ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ»

    «Шукайте цінності, а не ціну…» ‑ саме таким гаслом розпочалася ІІ онлайн ярмарок-фестиваль «Екотренди в освіті: ціннісні орієнтири», що організовано 21 грудня 2020 р. на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти з використанням сервісу Google Meet.

    Докладніше »
  • З прийдешнім Новим Роком

    З прийдешнім Новим Роком

    28 грудня 2020 року в режимі онлайн відбувся тренінг з теоретичних та практичних основ використання електронних освітніх ресурсів мультимедійного видавництва «Розумники». Для участі в тренінгу були запрошені вчителі початкових класів Тернопільської області.

    Докладніше »
  • Онлайн тренінг мультимедійного видавництва «Розумники»  для вчителів початкових класів

    Онлайн тренінг мультимедійного видавництва «Розумники» для вчителів початкових класів

    28 грудня 2020 року в режимі онлайн відбувся тренінг з теоретичних та практичних основ використання електронних освітніх ресурсів мультимедійного видавництва «Розумники». Для участі в тренінгу були запрошені вчителі початкових класів Тернопільської області.

    Докладніше »
  • Науково-практична онлайн-конференція «Неперервна освіта: здобутки, проблеми, перспективи» з нагоди свого 80-річчя інституту

    Науково-практична онлайн-конференція «Неперервна освіта: здобутки, проблеми, перспективи» з нагоди свого 80-річчя інституту

    Окрім привітань, регламент роботи науково-практичної конференції включав наукові виступи освітян з різних регіонів України. Свої доповіді науковці та методисти надсилали з Івано-Франківської, Київської, Хмельницької, Полтавської та Тернопільської областей. Учасники відзначили високий рівень проведення конференції та подякували адміністрації інституту.

    Докладніше »