logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

  • Тренінг для вчителів початкових класів

    Тренінг для вчителів початкових класів

    17 червня 2021 року в режимі онлайн відбувся тренінг «Формування інформаційно-цифрової компетентності вчителів початкових класів» за допомогою інтернет ресурсу Google Meet. До участі в тренінгу долучилися понад 60 вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти з усієї області.

    Докладніше »
  • Про проведення для учителів української мови і літератури  онлайн-тренінгу   «Змішане та дистанційне навчання української мови і літератури»

    Про проведення для учителів української мови і літератури онлайн-тренінгу «Змішане та дистанційне навчання української мови і літератури»

    Для встановлення зворотного зв’язку словесники виявили активність під час виконання вправ  «Алгоритм професійного успіху учителя словесності» (для укладання карти мрій учасників тренінгу для знайомства); «Візуальна шпаргалка» (для укладання чек-листа онлайн-уроку); «Троянда і шипи» (для рефлексії щодо цікавих й корисних фрагментів тренінгу та фрагментів, які стимулювали бажання самовдосконалюватися).

    Докладніше »
  • Психолого-методичні умови якісної підготовки до складання ДПА/ЗНО з математики

    Захід пройшов у формі відкритого діалогу: учасники  ставили організаторам запитання, активно обговорювали ефективні підходи до організації навчального процесу з математики, обмінювались   думками.

    Докладніше »
  • Усвідомлення цінності власного здоров’я й життя

    18 червня 2021 року відбувся обласний онлайн-тренінг «Усвідомлення цінності власного здоров’я й життя» на базі Тернопільського ОКІППО, проведений кафедрою змісту і методик навчальних предметів спільно з лабораторією науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування. Місце проведення: платформа Google Meet. До участі у тренінгу були запрошені педагогічні працівники.

    Докладніше »
  • ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В VI МІЖНАРОДНОМУ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

    ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В VI МІЖНАРОДНОМУ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

    88 років віддаляють нас від Голодомору – масштабної гуманітарної катастрофи початку 1930-х рр., жертвами якої стали мільйони людей. Небайдужість до минувшини «малої батьківщини», збереження родинної пам’яті, популяризація місцевих історичних знань – важливі компоненти формування ідентичності сучасних студій Голодомору й підтримки/зміцнення загальнонаціональної пам’яті про Голодомор – геноцид Українського народу.

    Докладніше »
  • Тренінг «Художньо-образне відображення навколишнього середовища засобами образотворчого мистецтва»

    Тренінг «Художньо-образне відображення навколишнього середовища засобами образотворчого мистецтва»

    18 червня 2021 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для вчителів образотворчого мистецтва та консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питань професійного розвитку вчителів мистецтва «Художньо-образне відображення навколишнього середовища засобами образотворчого мистецтва». Захід проведено на платформі сервісу Google Meet. Мета тренінгу: ознайомити вчителів образотворчого мистецтва із сучасними художніми техніками та матеріалами для художньо-образного відображення навколишнього середовища засобами образотворчого мистецтва в умовах реформування сучасної української освіти.

    Докладніше »
  • Вебінар „Аспекти формування здорового способу життя у сучасній школі”

    З вітальним словом до учасників вебінару звернулася Тетяна Сергуніна, в.о. заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, наголосивши  на актуальності важливого напряму виховної роботи – формування здорового способу життя.

    Докладніше »
  • Засідання проблемної групи «Розвиток медіаінформаційної компетентності вчителя історії»

    Медіаінформаційна компетентність поєднує у собі комп’ютерну грамотність, ІКТ-грамотність, а також інформаційну складову, яка зосереджена на ключових аспектах сучасного суспільства, заснованого на знаннях: умінні оптимальним чином знаходити, отримувати, вибирати, обробляти, передавати, створювати і використовувати цифрову інформацію. Уміння застосовувати медіаінформаційні технології для знаходження необхідного масиву даних, використовуючи при цьому понятійне та критичне мислення є визначальними у процесі зростання професійної компетентності педагога.

    Докладніше »
  • Коучинг-консультація «Українська Хартія вільної людини в контексті нових освітніх траєкторій»

    Коучинг-консультація «Українська Хартія вільної людини в контексті нових освітніх траєкторій»

    16 червня 2021 року на базі Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка пройшла коучинг-консультація «Українська Хартія вільної людини в контексті нових освітніх траєкторій» в онлайн та офлайн форматі. Захід об’єднав учасників інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «Впровадження Української Хартії вільної людини в освітній процес», методистів Тернопільського ОКІППО, громадських діячів, освітян області, представників влади з метою привернути увагу педагогів до застосування в закладах освіти системи духовних та моральних цінностей, які пропонує Українська Хартія вільної людини для формування майбутнього громадянина-патріота.

    Докладніше »
  • Час професійного зростання

    Вихователь! Щось дивовижне, добре і величне, трішечки магічне криється у цьому слові. Мабуть, основною причиною цього є велика любов до своєї професії, висока відповідальність до кожного проголошеного слова, до кожного кроку, що робить педагог. Адже вихователь – це скульптор дитячих душ, і кожен рух, кожне слово, кожна дія творять свою справу у створенні справжніх шедеврів.

    Докладніше »