logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Майстер-клас  для вчителів інформатики «Викладання інформатики в Новій українській школі в 5-6 класах”

Майстер-клас для вчителів інформатики «Викладання інформатики в Новій українській школі в 5-6 класах”

17 березня 2023 року, відповідно до плану роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, відбувся майстер-клас «Викладання інформатики в Новій українській школі в 5-6 класах”.

В ході роботи учасники мали змогу ознайомитися із досвідом роботи вчителів інформатики пілотних шкіл області та отримати необхідну інформацію по сучасних підходах вивчення інформатики згідно НУШ від завідуючого центру інформатики, ІКТ і ДО Кривокульського Л.Є. Своїми знаннями з використання інструментів для здійснення формувального оцінювання поділилась учителька інформатики Тернопільської ЗОШ №16 ім. В. Левицького Василик І.Ю. Показовими у її виступі були демонстрація можливостей інструменту Сlassroomscreen, сервісу для створення вправ та анаграм Wordwall, інтерактивної дошки scrumblr, сервісу Mentimetr та «живих листків» Liveworksheets. Барна О. В., доцент кафедри інформатики та методики її навчання ТНПУ ім. В. Гнатюка, кандидат фізико-математичних наук, а також вчитель інформатики Білобожницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області ознайомила із можливостями онлайн-сервісу canva, продемонструвала завдання зі створення коміксів за допомогою даної платформи, а також різноманітні зображення у власному підручнику. Практичне застосування методів технологій критичного мислення на уроках інформатики запропонувала Романець О.І., вчитель Чортківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7. Про інтеграцію навчальних предметів «інформатики та «технологій» в умовах НУШ, розповіли Дамосир В.В., Галас Г.М., вчителі інформатики-пілотники Козівського ліцею №1. Вони продемонстрували середовище програми SweetHome 3D та провели практичний майстер-клас по створенню у ньому ЗD-кімнати з плануванням простору та оформленням дизайну приміщення.

Про онлайн-платформу Logo для програмування, про можливості створення ігор у BLOCKLY від Google, про програмування та курси в Сode.org та оналайн-платформу Kodu для навчання програмування в 5-6 класах розповіла Назар Г.М., вчитель інформатики Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. А також зявдяки методисту центру інформатики, ІКТ і ДО Дерев'яній Т.Р. вчителі мали змогу ознайомитися із онлайн-платформами для створення інтерактивних аркушів та спробувати власноруч створити аркуш за допомогою сервісу Wizer.my.

Сподіваємось, що учасникам заходу стане в нагоді представлена інформація і вони зможуть застосовувати її у своїй професійній діяльності. 

Дякуємо усім за активну участь та співпрацю!

Останні новини