logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Шановні колеги! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Шановні колеги! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

День працівника освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

З перших днів війни освітні заклади нашої області стали центрами підтримки армії, внутрішньо переміщених осіб тощо. Сьогодні педагоги тримають освітній фронт. У ваших руках майбутнє нашої держави. Саме ваш внесок у розвиток України, формування нового покоління її громадян є неоціненним скарбом. Передаючи учням безцінні знання, ви стимулюєте вихованців до прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

У цей день хочеться сказати слова особливої вдячності всім освітянам, які присвятили своє життя благородній справі – бути носієм духовності та виховувати особистість, надавати якісну підготовку молодого покоління українців, а отже, бути відповідальним за те, яким буде майбутнє нашої держави.

Бажаємо вам та вашим родинам миру, добробуту, благополуччя, творчих сил, подальших успіхів і звершень, родинного та особистого щастя! Нехай результати вашої невтомної педагогічної праці стануть новим суттєвим кроком на шляху до реформування української системи освіти.

Зі святом, дорогі колеги!

Останні новини