logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

ШЕВЧЕНКОВІ ДУМКИ ПЕРЕЖИВУТЬ ВІКИ…

ШЕВЧЕНКОВІ ДУМКИ ПЕРЕЖИВУТЬ ВІКИ…

Щороку, в березневі дні, Україна і світ вшановує  пам’ять Тараса Григоровича Шевченка - велета духу, митця могутньої творчої сили, поезія якого стала основою для створення української літературної мови, борця за свободу і людську гідність.

Значення постаті Великого Кобзаря з роками все наполегливіше усвідомлює для себе народ, а творам його надається нове звучання. Кожен з нас  сам вирішує, яку роль відіграє духовний пророк в його житті, знаходить близькі за «звучанням» рядки поезій, світоглядні думки, сторінки біографії.

Протягом традиційної декади «Шевченківський березень», вшановуючи пам’ять генія, долучаймось до літературної, мистецької, філософської, світоглядної  спадщини Кобзаря, ілюструючи власне бачення творчого доробку великого українця.

З цієї нагоди у читальній залі науково-педагогічної бібліотеки ТОКІППО розгорнуто виставку літератури «Борітеся – поборете, Вам Бог  помагає! За вас правда, за вас сила і воля святая», експонати якої допоможуть розкрити основні віхи життя і творчості Тараса Шевченка - поета, прозаїка, драматурга, лібретиста, маляра, патріота.

 

 

Останні новини