logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Школа професійного зростання «Рефлексія особистості класного керівника. Метафоричний спектр самореалізації та самовдосконалення» для класних керівників ЗЗСО

Школа професійного зростання «Рефлексія особистості класного керівника. Метафоричний спектр самореалізації та самовдосконалення» для класних керівників ЗЗСО

12 листопада проводилося заняття постійно діючої школи професійного зростання «Рефлексія особистості класного керівника. Метафоричний спектр самореалізації та самовдосконалення» для новопризначених класних керівників закладів загальної середньої освіти області, організоване та підготовлене  Оксаною Сесик, методистом центру виховної роботи,захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО, та Оксаною Жизномірською, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти.

Стрижневою у доповідях була думка про те, що реформаційні процеси нинішньої освіти обумовлюють необхідність осмислити місце і роль у ній педагога, його особистісних характеристик та якостей в контексті утвердження постіндустріального вектора суспільного поступу, глобалізації та розгортання інформаційної революції.

Учасники заходу мали можливість  послухати цікаві та змістовні виступи Оксани Сесик («Методичні аспекти позитивної мотивації як ефективного засобу особистісного саморозкриття й самозростання педагога та школяра») і Оксани Жизномірської («Самоаналіз професійної діяльності класного керівника: різносторонній формат комунікації»).

А також присутні ознайомилися з цікавою презентацією інноваційного досвіду роботи директора Тернопільської ЗОШ I-III ступенів №19 Лідії Бачинської щодо формування креативної особистості класного керівника засобами музичної візуалізації та метафор і розповіддю Лесі Царик, класного керівника 6-Б класу ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - економічний ліцей №9» ім. Іванни Блажкевич про внутрішні ресурси як ефективні засоби підвищення власної самооцінки та самоповаги педагога: професійний та особистісний виміри.

Класні керівники креативно попрацювали, виконуючи різноманітні вправи із застосуванням психологічних технік щодо формування рефлексії як механізму професійного самовдосконалення та саморозвитку учителя, запропоновані Світланою Демидась,  методистом навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи.

Щиро дякуємо усім виступаючим та учасникам заходу за конструктивну, плідну діяльність та активну співпрацю.

Останні новини