logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Сьогодні на Тернопільщині перебуває міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет

Сьогодні на Тернопільщині перебуває міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет

27 жовтня 2022 року з робочим візитом на Тернопільщині перебуває міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

Під його головуванням відбулась нарада з керівниками ДСНС у Тернопільській області, Нацполіції, міським головою Тернополя та ректорами закладів вищої освіти. До зустрічі по відеозв’язку також долучились голови територіальних громад з керівниками органів управління освітою.

Під час зустрічі обговорили роботу закладів освіти в умовах воєнного стану, початок опалювального сезону та безпеку учасників освітнього процесу.

Зокрема, 696 освітніх установ Тернопільської області охороняються тривожними сигналізаціями з виведенням сигналу на пульти охорони, що становить 53 % від загальної кількості.

У 802 будівлях закладів освіти встановлені системи відеоспостереження, що становить 61%. Залучено 374 суб’єкти охоронної діяльності.

«Сьогодні навчальні установи не тільки забезпечують освітній процес. Вони взяли на себе функцію підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема, у питанні розміщення та проживання», – зазначив начальник ОВА Володимир Труш.

Заклади освіти Тернопільщини надали тимчасовий прихисток для понад 40 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Станом на 26 жовтня 2022 року в гуртожитках 22 освітніх установ Тернопільської області тимчасово проживають понад 1200 внутрішньо переміщених осіб.

 

Останні новини