logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Відбулася щорічна конференція LEGO Idea Conference, організатором якої є The LEGO Foundation

Відбулася щорічна конференція LEGO Idea Conference, організатором якої є The LEGO Foundation

7-9 червня 2022 року в м. Біллун (Королівство Данія) проходила щорічна конференція LEGO Idea Conference, організатором якої є The LEGO Foundation.  Конференція об’єднала 350 практиків, науковців і урядовців з різних куточків світу для дослідження цьогорічної теми «Зробімо ігрове навчання реальністю всюди – трансформуємо системи разом» та продовжила глобальний діалог і взаємодію щодо трансформування освітніх систем. Порядок денний цьогорічної конференції передбачав розгляд трьох ключових підтем: розвиток дошкільної та початкової освіти, фінансування трасформацій в освітніх системах, підтримка дітей у кризових контекстах.

До участі у конференції було запрошено Заступника Міністра освіти і науки України Віру Рогову, проректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяну Гуру, заступника директора з науково-педагогічної, навчальної роботи та інформаційно-комунікаційних технологій Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Ольгу Когут,  завідувача кафедри дошкільної і початкової освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» Оксану Кузнєцову, головного методиста The LEGO Foundation в Україні Олену Шуляк. Заступник Міністра мала можливість зустрітися з віцепрезидентом The LEGO Foundation та обговорити вектори подальшої співпраці у контексті відбудови освіти України. У рамках конференції також відбувся круглий стіл з представниками урядів Мексики, Південно-Африканської Республіки, органами місцевої влади Данії  та очільниками фонду.

Керівниця освітніх ініціатив The LEGO Foundation в Україні Оксана Рома протягом пленарної сесії висвітлила ключові досягнення і перспективи у рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між МОН та the LEGO Foundation протягом 12 років та підкреслила важливість продовження підтримки української системи освіти світовою спільнотою під час війни.

Окрім цього, програма передбачала візити до закладів дошкільної та загальної середньої  освіти, зокрема  Міжнародної школи Біллуна та школи Ворбассе, де відбулося ознайомлення з особливостями  освітнього процесу, зокрема системної реалізації проєктного навчання та ігрових методик.

Останні новини