logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Організаційно-методична нарада щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки

Організаційно-методична нарада щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки

22 лютого 2022 року у Тернопільському ОКІППО відбулась організаційно-методична нарада щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки, на якій були присутні керівники структурних підрозділів ТОКІППО, які відповідають за реалізацію Програми УХВЛ. На розгляд та обговорення було винесено ряд запитань, зокрема: 

  • Звіт про виконання програми у січні – лютому 2022 року.
  • Звіт про виконання інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «Впровадження УХВЛ в освітній процес».

Розпочала захід Тетяна МАГЕРА – голова комісії, в.о. заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, яка прозвітувала  про виконання обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки за січень-лютий 2022 року. Тетяна Володимирівна зазначила, що за звітний період здійснено таку діяльність:

- підготовлено та погоджено календарний план з метою реалізації заходів обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2022 рік ;

- внесено  зміни до складу робочої комісії для реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки;

-підготовлено та розіслано інформаційний лист керівникам місцевих органів управління освітою, центрів професійного розвитку педагогічних працівників з метою інформування та залучення до апробації педагогічного інструментарію виховних технологій впровадження Програми у закладах освіти у 2022 році «Про пілотне впровадження УХВЛ на базі закладів загальної середньої освіти різних типів».

- Коваликом І.М. підготовлено довідку щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021-2024 роки за 2021 рік для виступу на колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації «Про підсумки та моніторинг реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021-2024 роки у 2021 році».

 Наступне питання висвітлила Світозара ХОМА ‒ заступник голови комісії, методист, в.о. завідувача центру виховної роботи, захисту прав людини та громадянської освіти ТОКІППО, про результати проведення інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня за 2020-2021 рік. Світозара Олегівна зазначила, що всі учасники інноваційного освітнього експерименту підготували та здали звіти, на основі яких буде підготовлено довідку та проведено круглий стіл, а також нагороджено переможців обласного конкурсу «Книга літопису закладу освіти».

Зі слушною пропозицією до присутніх звернувся Ігор КОВАЛИК ‒ співкоординатор реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021-2024 роки від ГО «Гуртом», головаГО «Гуртом»,  який запропонував провести інформаційно-методичну нараду з керівниками закладів (згідно реєстрації за напрямами) щодо ознайомлення з подальшою роботою над обраними напрямами: «Літопис школи», «Усна історія  школи», «Дискусійний клуб», «Створення циклу уроків мислення».

Також на нараді обговорювалося питання подальшого планування діяльності з метою реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021-2024 роки. Зокрема, Наталії СТРИЙВУС, методисту, в.о. завідувача відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності запропоновано підготувати та провести інтерактивні заходи з використанням копій картин та інших творів академіка і художника Тараса Григоровича Шевченка на тему «Художній доробок Великого Кобзаря як віддзеркалення духовного зростання його особистості» з метою популяризації етично-моральних і духовних цінностей.

РІШЕННЯ колегії управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації

 

Останні новини