logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Засідання робочої комісії щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської 	області на 2021–2024 роки

Засідання робочої комісії щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки

11 січня 2022 року відбулося засідання робочої комісії щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки, на якому було розглянуто такі питання:

  • Ø Про виконання результативних показників обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки за 2021 рік.
  • Ø Про внесення змін до складу робочої комісії для реалізації проєкту обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки.
  • Ø Про планування заходів для реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в закладах ЗЗСО в Тернопільській області на 2022 рік.

Зокрема, Тетяна МАГЕРА – голова комісії, в.о. заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи ТОКІППО, доповіла про результативність виконання обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки за 2021 рік, а також порушила питання щодо планування заходів на 2022 рік для виконання обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в закладах ЗЗСО в Тернопільській області.

Ігор КОВАЛИК ‒ співкоординатор реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021-2024 роки від ГО «Гуртом», голова ГО «Гуртом», запропонував визначити пілотні заклади, підготувати інформаційний лист щодо визначення пілотних шкіл за напрямом «Літопис школи», «Усна історія  школи», «Дискусійний клуб», з метою реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в освітніх закладах Тернопільської області на 2021-2024 роки, а також зазначив, що з нагоди 10-річчя створення програми УХВЛ доцільно організувати круглий стіл з авторами Хартії щодо переваг та недоліків реалізації програми в освітніх закладах області.

Світозара ХОМА ‒ заступник голови комісії, методист, в.о. завідувача центру виховної роботи, захисту прав людини та громадянської освіти ТОКІППО, запропонувала розподілити обов’язки щодо реалізації обласної програми впровадження Української Хартії вільної людини в закладах ЗЗСО в Тернопільській області на 2022 рік.

Зоряна КОРОТЮК ‒ методист, в.о. завідувача навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи ТОКІППО, запропонувала розробити тематику заходів, враховуючи пропозиції освітян, організувати виїзди методистів у пілотні ЗЗСО з метою здійснення організаційно-методичного супроводу щодо обраного закладом напряму («Літопис школи», «Усна історія школи» «Дискусійний клуб»).

Засідання робочої комісії щодо реалізації обласної програми впровадження

Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2021–2024 роки відбулось у дискусійному форматі, з конструктивним і результативним обговоренням, заслухано пропозиції та запропоновано шляхи вирішення проблем.

Останні новини