logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з німецької і французької мов

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької і французької мов

16 січня 2022 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької і французької мов. У філологічних випробуваннях узяли участь 50 учнів 9-го, 10-го і 11-го класів, які стали переможцями попереднього ІІ етапу. Відповідно до наказу управління освіти і науки Тернопільської ОДА від 28.09.2021 № 169/01-07 «Про проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» організацією та проведенням заходу здійснювали працівники і адміністрація Тернопільського ОКІППО. Місце для проведення надав Тернопільський НПУ імені Володимира Гнатюка. Слід зазначити, що така співпраця між закладами педагогічної освіти стала уже традиційною.

Результати ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з німецької і французької мов  можна переглянути на сайті ТОКІППО за таким покликанням: http://ippo.edu.te.ua/naukovo-metodichna-robota/olimp/olimpiadi/rezultati.

Щиро вітаємо переможців і усіх учасників, дякуємо їм за участь в олімпіаді, учителям німецької і французької мов за докладені зусилля до підготовки учнів, членам оргкомітету за підтримку та мотивацію учасників, а членам журі за безмежну любов до професії та іноземних мов.

Останні новини