logo

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій)

21 січня 2022 року відбувся третій етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій), який складався з двох турів: теоретичного та практичного. Участь у заході взяли 44 учня/учениці.

Час, відведений для виконання завдань олімпіади, становив 240 хвилин.

Під час теоретичного туру учасникам було запропоновано протягом 45 хвилин укласти пояснювальну записку до творчого проєкту – виготовлення  запропонованого виробу. Умовами туру була передбачена можливість вносити корективи до пояснювальної записки, що дозволяло учаснику проявити свою креативність, оригінальність у вирішенні завдання. Також, за необхідності, учасник міг внести правки в пояснювальну записку та написати висновки (наприкінці практичного туру). Звісно, для реалізації таких нестандартних підходів учасники повинні були дотримуватись встановлених часових рамок. Журі відзначили ґрунтовну теоретичну та практичну підготовку школярів.

Під час практичного туру з обслуговуючих видів праці в 9 класі учасники шили та оздоблювали спідницю за розробленим під час теоретичного туру проєктом; в 11 класі – спідницю-шорти.

У технічних видах праці – виготовляли та оздоблювали новорічну прикрасу (9 клас) та рухому іграшку (11 клас) за розробленим під час теоретичного туру проєктом

Переможцями олімпіади з обслуговуючих видів праці стали:

  • Цапко Вікторія Романівна, учениця Козівської гімназії ім. В. Герети (9 клас)
  • Стечишин Соломія Мирославівна, учениця Вишнівецької комунальної ЗОШ І-ІІІ ст. (11 клас)

Переможцями олімпіади з технічних видів праці стали:

  • Черкас Юлія Василівна, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів (9 клас)
  • Дочич Володимир Андрійович, учень ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озерної (11 клас).

Щира подяка адміністрації Тернопільського ОКІППО, ТНПУ ім. В. Гнатюка, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 ім. В. Левицького, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 24, Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 27 за допомогу в організації та проведенні олімпіади.; учасникам олімпіади за проявлену майстерність, творчість та ентузіазм під час змагань; вчителям-наставникам  – за якісну підготовку учнів до олімпіади; членам журі – за справедливе та неупереджене оцінювання творчих доробків учасників, підтримку талановитих школярів та сприяння розвитку їх творчих здібностей!

Бажаємо усім подальших успіхів і творчої наснаги!!!

Останні новини